Ja 25...ona 17

Príspevok v téme: Ja 25...ona 17
no_one2

Pekny vecer prajem, mam problem..vyzera to ,ze som sa zalubil do 17 rocnej dievciny. Ako som uz v titulku poznamenal mne je 25. Je to divne? Mam z toho blby pocit, ze je moc mlada pre mna. Vtahy som mal vzdy len zo starsimi zenami a teraz toto. Vyzera to, ak to bude dalej pokracovat, ze skoncime spolu. Co mam robit?

papa1

CAI
Ty si uplne mimo s takym obmedzenym myslenim...... ved su mlady co sa hned maju brat, to ked sa mi niekto zapaci mam hned mysliet na svadbu??? :DDD lol
a na to co bude o 10r. to kto kedy videl taketo uvazovanie? nikto nevie co bude o rok nie o desat. Ked je im teraz spolu dobre su zalaskovany, a ked im to vydrzi super, ked zistia ze nie ona si chce uzivat o deti rodinu tak sa rozidu (ako co je na tom, takto chodi zivot)

no_one2

ano chapem, kolko rodicov na svete, tak tolko reakcii. Mne osobne by to ako otcovi malinko vadilo..keby mala aspon 19. A ie pravda, ze velmi zalezi na vztahu dietata a rodica..

no_one2

Mne to celkom, neviem ako by som to nazval, lichoti? :D ze ma o mna zaujem. Posledne uz asi dva roky mali o mna zaujem len zeny okolo 30 a slobodne mamicky. Ony vsetky vo mne videli otca rodiny, citil som to z nich. Mam celkom pekny prijem, zijem sam.. To ja, bohuzial, este nechcem, taku zodpovednost. Ked mi bolo 21 tak som sa mal zhostit ulohy otca a manzela, ale to je iny smutny pribeh. Ale ked to nedopadlo tak som zistil, ze o co som skoro prisiel. Tak ako som sa stym vtedy zmieril, tak sa teraz tomu este braním.

MultiLevel

Pochop, ze kazdy rodic by reagoval rozdielne...Niekto by svoju dceru za to strieskal, niekto by jej zakazal vychadzat z domu...
Kedze si prajem s detmi pekny a otvoreny vztah, urcite by som sa s dcerou porozpravala a podla toho, co o nej viem, by som jej dalej radila. A urcite by som sa chcela zoznamit s dotycnym a "preklepnut" si ho :)
Zalezi od vztahu rodica a dietata...

MultiLevel

CAI, ja rozumiem o com pises, ale podla popisu este spolu nechodia. A teda si moze chalan urcovat ci a ako dlho budu fungovat ako priatelia :-)
A zamilovanost je sice fajn, ale je extremne prchava a skrz jej posobenie ludia nevidia casto co je dobre a co nie
A ved nech skusia vztah :-) Urcite to bude pre oboch minimalne skusenost obohacujuca.

no_one2

Este by ma zaujimalo, ze co by ste povedali svojej dcere, ktorej je 17 a tahala by sa s 25 rocnym. To je dalsia vec, ze co jej rodicia. Este som sa snou o tom teda nebavil..

Inac napisal by som k teme toho viac, ale pisem na telefone..preto tak strucne. Za odpovede zatial, dakujem.

CAI

MultiLevel

nemoze chlap zostat so zenou len kamarat, ked sa evidentne zalubil..

to nie je gombik, ktory pretocim zo zalubenia do kamaratstva..

a potom spat do zalubenia..

mne sa to nepodarilo a to mi ver, ze som chladny psychopat (v biznise), tak preco by sa mi to nepodarilo aj vo vztahu? (inych ludi mam tak na haku, ze by som ich nestrcil do bazena, keby vedla neho horia)

MultiLevel

Pytas sa, ci je to divne. Nuz nie, divne to nie je.
Poradit ti, ze co mas robit, by nebolo spravne. Len ti napisem par takych postrehov a vyber si, co z toho ti sedi na teba :)
To, aky vztah budete mat a ci si budete rozumiet aj napriek vekovemu rozdielu, je len otazkou vasej vyspelosti a zrelosti. Nepoznam vas, tazko je pisat. Ona moze byt na svoj vek velmi vyspela, ty zas mozes byt pokojne jej opakom, a naopak. Co by som vsak brala do uvahy je to, ze podla veku sa ona este len dozrieva. Cize este len si utrieduje a vytvara nazory, este nema tolko odziteho ako ty. Chce vselico vyskusat, prist na mnohe veci, mat vlastnu skusenost. Ty by si mal byt naopak uz o nieco "pokojnejsi", kym ona premysla tu a teraz, ty mozno viac uvazujes co v zivote, co v buducnosti....a ver, toto su mnoho raz zasadne rozdiely medzi dvomi ludmi.
Na tvojom mieste by som ostala s tymto dievcatom najprv len kamaratka a dala si cas na vzajomne spoznanie sa. Ked s nou zazijes viac veci, mozno uvidis ako sa sprava v mnohych situaciach a prides sam na to, ci to stoji za vztah :)