Stratila som osobnosť

Príspevok v téme: Stratila som osobnosť
osobnos7

Ahojte,...počas dvoch rokov na mojej strednej škole sa môj psychický stav dosť zhoršil, stále som viac a viac úzkostlivá a melancholická...počas tých rokov som sa nejako zamotala v mojom živote a stratila osobnosť....
chcem sa spýtať, že čo mám robiť a čo by ste mi poradili aby som sa stala osobnosťou, či už na škole alebo v celkovom živote. Mám 17 rokov a v posedných rokoch sa mi nehorázne znížilo sebavedomie kedže sa mi na stednej škole nedarí prepadám z dvoch predmetov..:/...a niesom proste šťastná lebo jedna z mojich primárnych vlastností od malička je ctižiadostivosť, ktorej sa mi už rok- dva nedostáva :/ a veľmi sa trápim lebo som veľmi utiahnutá a čoraz viacej....a najiviac ma hnevá na samej sebe to, že závidim druhým ľuďom..a to veľmi..niekedy sa dokonca pristihnem, ako nevedome kopírujem správanie niekoho druhého (nejakú "osobnosť") a potom si poviem, že ale veď musím byť sama sebou..ale ako keď sa mi tak neskutočne nedarí ...ach...už nenachádzam vieru v seba....a teraz moje otázky: Aké vlastnosti by podľa vás mala mať osobnosť? Čo robiť aby som sa ňou stala? Myslíte, že sa to ešte dá napraviť za tie roky ??...
a veľmi ma trápi, ešte to, že sa nedokážem odpútať od názorov druhých...neviem ako to popísať, ale ke´d má niekto o mne danú predstavu, tak ja sa podla nej začnem sprívať, či uý vedome alebo podvedome...je to hrozné ako sa duševne trápim...prosím o radyy :/