Prejedanie

and

Najlepsie je ked sa ovocie zje aspon 1/2 hod pred jedlom.Ovocie ma ine travenie,ale pre vas to bude v tomto pripade dobré aj tak ,lepsie ako sa dokrmit do prasknutia nejakymi zakuskami,keksami,lupienkami a co ja viem co este.A aky chlieb papate?Ak nejaky celozrnny,tmavy,pecivo takehoto druhu ,naozaj sa nemusite bat.A kazdy den si tiez mozte dat,ale velmi netreba papat chlieb biely,a vyrobky z tejto muky.Ale to plati pre tie ,ktore chcu naozaj schudnut,lebo maju navyse.Nie tie,co sa len prejedaju,ale vahu maju v pohode.Najlepsie si dat aj to,na co mam chut,aby som si to potom o 3 dni alebo vecer nedala 5x tolko.Takze s mierou,po troche vsetko skusat,uvidite ,ze zachvaty prestanu.Nezakazovat si striktne ziadnu potravinu,ked mate takyto problem. A ak vam to papanie chleba prospieva,treba si ho naozaj dat.Pomahalo to aj mne.Predtym som to z jedalnicka uplne vylucila,ale aj chlieb je potrebny.A nech vam tie znamky dobre dopadnu,stihnete este dost.Vela stastia.

timka

jonzeta. to s tym chlebom si ma inspirovala. mozno aj ja chytam tie zachvaty lebo nejem cely den dost sacharidov a potom vecer zjem aj 200 g ovsenych vlociek a 5 jogurtov. asi by som mala skusit to s tym chclebom. ale zas ja mam problem napr aj v nedelu, kd zacneme obdovat neviem prestat kym neprasknem. ja si neplanujem to prejedanie, ono ma to proste ovladne.

jonzetta

no, ja opravujem v skole znamky jak besna, cize na jedlo ani nemam cas ale som tomu rada :))) dari sa mi fajne. zistila som, ze take nenormalne chute na vsetko jedlo som mala asi preto, ze som nejedla chlieb abo tak. mozno mi chybali sacharidy. znie to asi divne, ale vazne, teraz papam krajec chleba denne a na prejedanie ani nepomyslim.a mozno v pondelok sa aj na vahu postavim... uvidime.. a s tymi jahodami to tak ja osobne robim. abo si dam ribezle. je to super-po kazdom hlavnom jedle si dam volake ovocicko (ale len trochu) a potom nemam chut si dat duplu abo nieco dozierat :) babeny, drzim vam palce aj nadalej a nevzdavajte to!!!

and

ako ste zvladli dnesok ,petiiinka zabera to alebo nie?jonzettka,kiri ako sa mate obidve,urcite uz lepsie ozvite sa zas.Zajtra zas pravidelne papat,a ked uz mate vselijake nutkave chutky,skuste sa hybat,tancovat,alebo sadnut na bicykel,alebo to co viete ,ze by mohlo pomahat,alebo zoberte papier a vsetko rychlo spiste, co ste cez den pojedli.Nech sa vam dari.A ked uz musite naozaj nieco dobré spapat,tak misu ovocneho salatu,jahody banan,ceresne ,teraz je uz vselico.Budete mat aj dobru naladu ,aj vela vitaminov.

and

petiiinka
A preco si hovoris odzajtra chudnem?Nehovor si nic,normalne pravidelne zacni papat.Lebo uz tym svojim pomyslenim odzajtra chudnem, das niecomu v hlave blok ,a to Ta nuti jest este horsie ako planujes.Ver mi zabera to.Aj tak schudnes,lebo sa nebudes chciet napchavat.Pravidelne jedz,to Ti pomoze viac.Skus.

petiiinka

ja nemam az take problemy ako niektore z vas, ale trapi ma ze neviem jest nic ine a poriadne nez sladkosti a nezdrave veci... hovorim si oddnes chudnem,od rana papam ovocie alebo take ale dojdem domov a poviem si kaslem na to a dam si cukriky, palacinky a cokoladu az je mi z toho zle... za 15minut ma to "zle" prejde a tak dam si este trochu cukrikov a neviem s tym prestat.... druhy den sa to opakuje... neviem co s tym mam robit, nebavi ma to:(.. nie som sice tucna a tancujem( treningy mam 2x tyzdenne) a niekedy cvicim aj doma ale chcela by som dat dolu trosku sadielka.... to ale neni az take podstatne, ako to aby som sa v sladkostiach ovladala....

kiri

jonzetta> dakujem, si zlata. Aj ked v poslednom case zacinam pocitovat demotivaciu, lebo ten Reductil uz nie je taky husty ako prvy tyzden, ale este stale citim, ze ucinkuje, len keby som aj chudla z neho!`

jonzetta

nastenocka, neboj. mas pred sebou novy den, tak si povedz, ze ten zvladnes lepsie ako ten vcerajsi, ale zas zajtra bude lepsie ako je dnes. snaz sa co najviac zamestnat, lebo neviem ako ty, ale ja sa casto prejem z nudy. a ak to na teba nabuduce zas pride, tak skus mysliet trebars na nas :) a na to aka chces byt, cize zdrava... to ta mozno motivuje. mne to pomaha :) drz sa
kiri, gratulujem! to najviac potesi, ked sa zmestis do pekneho oblecenia. to je uz priamy dokaz, ze sa nieco zlepsilo. drzim palce!

alic

nastenocka moja zlata nie od zajtra,od dneska ,vobec sa neobvinuj,bud rada ,ze si pojedla len tolko ,a nie este viac.Rano zacnes den peknymi kvalitnymi ranajkami,ziadne ,ze dnes mam dietu,alebo cosi podobne.A pravidelne papat cez den.A pojde to.A sup do postele,ked budes malo spat,budes potrebovat viac jest bez toho aby,si mala pocit sytosti.A spanok v prvej polovici noci je ovela kvalitnejsi ,ako potom.Tak sup do postele,zajtra sa uvidime.Musis pravidelne jest a ide to.Skus.