Niekolkodnove bolesti podbruska, prs, nevolnost

Príspevok v téme: Niekolkodnove bolesti podbruska, prs, nevolnost
ikatika

Ahojte, mam uz asi 6 dni bolest v podbrusku,takisto aj prsia ma zacali boliet v rovnaky cas, tiez mi je par dni nejak nevolno, ako ked je nizky tlak a toci sa vam hlava a je vam zle aj ked sa postavite. Je mozne ze som otehotnela a citim to ale uz viac ako tyzden pred menzesom??

hned po ovu, par dni nato zacali tieto moje stavy a uz si nechcem nahovarat ze by som bola v tom, kedze sa viac ako 2 roky snazime o mimco..

neviem ci zajst k lekarovi, ci to nie je nieco ine, ale nemam pocit ze by som bola nachladnuta ale mala nejaky zapal. nemam zdravotne poistenie na sk, preto zvazujem ci k tomu lekarovi. a ci vobec - ci neprehanam a nie je to aj zbytocne..

ikatika

test som si sice uz kupila ale nemali taky ten na skorsie testovanie. a MS ma prist az 1.2. tak neviem ci ma vyznam skor testovat.
a k lekarovi pojdem mojmu, a zaplatim si to. som tu na nejaky mesiac, mozno dva na sk.

TinaM

tak si skus spravit test. A ked budes tehotna, kakemu lekarovi pojdes, ked tu nemas poistenie? Ci zijes v zahranici a len teraz si na svk?

ikatika

A este jedna otazka - mavam strasne silne bolesti ked dostanem menstruaciu. musim uzivat velmi silne lieky. bojim sa aby som nespravila chybu s tymi liekmi. ak budem tehotna a trochu by som na zaciatku spinila, tak ze by som zobrala liek..
tie lieky musim zobrat velmi skoro na zaciatku menstruacie aby vobec zabrali.