Nedokazem schudnut inak ako hladovanim, preco?

Príspevok v téme: Nedokazem schudnut inak ako hladovanim, preco?
Marianne11

Pri vyske 158cm som mavala 58kg. Skusila som vsetko! Nejest 3 hodiny pred spanim, vynechat sladke a muku, pit 2litre vody denne, nic! kilo za mesiac, maximalne. Skusala som aj dietu 1200kcal a zasa nic! Bola som na zisteni metabolizmu, je len 1200kcal!! To som sa nedivila, ze vaha nejde dolu...Potom som nasadila tvrde treningy a hladovka do 500kcal denne a aha, 6kg za mesiac dolu! Je toto mozne? To sa mam cely zivot takto stravovat? Nedokazem to... Pred Vianocami som mala krasnych 50, tyzden som si dopriala aj salat, rezen a kolace a hops, mam 53. Je toto normalne?? :((( Nemozem cely zivot hladovat:((

marianne11

Neviem, ja jem cokolvek na co mam chut snazim sa jest pravidelne len vynechavam muku a cukor, potom mi prepne a jeden den v tyzdni sa prezerem:D inak zjem cokolvek, len neznasam vyprazane a tucne mastne jedla, mam rada akekolvek ovocie, jem kivi, hrozno, ananas, jabka, zeleninu tiez hlavne rajciaky a brokolicu, ked mam dni chudnutia tak idem nadoraz proste do tych 500kcal napr jem cely den len ovocie a zeleninu alebo len cottage, kuracie a ryzu natur... dokazem schudnut vela za kratky cas, ale len takymto obmedzenim stravy, inak bohuzial nie. kilo za mesiac pri normalnej zdravej strave:(

Marianne11

Praveze mi zistili na rozbore, kde mi robili aj metabolizmus, ze mam o 4kg svalov viac, ako by som na svoju vysku mala mat. To ma neprekvapilo, lebo v lete chodime stale na bicykel a aj doma cvicim. Horsie to travenie, mam slabsiu celiakiu, moze byt problem tam?:( Ja ked nepriskrtim prijem na hranicu hladu tak to nejde:( Vzdy chudnem az pri 500-600kcal denne:(

ebi777

mas malo svalov, ked mas bazalny metabolizmus tak nizky-1200 kCal

treba nabrat svalovu hmotu, zvysi sa tak BM

a tak sa zvysi energeticka bilancia: Energeticky vydaj musi byt vacsi ako energeticky prijem, a tak rychlejsie schudnes

redka

lebo ti dobre netravi?

napis co bezne jedavas nech sa mame od coho odpichnut... napr co si jedla dnes... vcera cely den