Nočné mory - vyliečenie

Príspevok v téme: Nočné mory - vyliečenie
klaraa

Do istého času som trpela nočnými morami a po návšteve tohto liečiteľa som opäť v poriadku a teším sa na spánok. Viem, že veľa z nás má podobné problémy, preto sa rada podelím o pomoc. Lieči všetky druhy satanickho a démonického vplyvu na človeka a vysvetlí paranormálne situácie pomocou vedy a spirituálnych vedomostí, vie pomôcť v rôznych psychických stresoch a problémoch ako sú zlé sny, ilúzie, strach, depresia, duchovia, nevysvetliteľné mysteriózne javy atď. mail je safty@gmx.ch

hildegarde

klaraa, liečitelia majú možno špeciálne schopnosti, ale nie od Boha, bohužiaľ. Mnohí z nich o tom ani nevedia, myslia si, že konajú v božom mene. Stačilo, že by s tým chceli prestať, a spoznali by hroznú pravdu. Diabol, ako som písala v inej téme je majstrom lži, a tvrdenie, že liečenie cez energie a prostredníctvom ezoteriky je od Boha, je jedným z jeho majstrovských kúskov. Všetko to liečenie cez svetelné či duchovné bytosti, cez silu mysle, energie, anjelov atď. nie je nič iné, len liečenie prostredníctvom zlého ducha. Je mi ľúto, bola si oklamaná...

za čiernou mágiou je zlý duch
za bielou mágiou je zlý duch
za ezoterikou a veštením je zlý duch

Nemôžeš vyháňať zlého ducha zlým duchom. Je to práve Boh, ktorý vo Sv. písme píše: ak je diabol vnútorne rozdelený, ako obstojí jeho kráľovstvo?

On však nie je rozdelený, túto fintu - pomôžem ti odstrániť zlo - však používa ako pascu na oklamanie nič netušiacich ľudí. A darí sa mu - stačí sa pozrieť na pulty kníhkupectiev, koľko je tam kníh z oblasti ezoteriky a okultizmu. To je jeho parketa.

Prezyvka55

V tejto teme sa roztrhlo vrece s humorom :D a vznikol tak fantasy thread kde bojuju bohovia a demoni proti sebe prostrednictvom ludi :D

klaraa

moja milá Hildegarde, Boh dal určitým ľuďom špeciálne schopnosti na to, aby vedeli pomôcť iným ľuďom. Je to Boh, kto dokáže démona odstrániť, ale prostredníctvom iného dobrého človeka, resp. osôb /ak sme chorí, tiež ideme lekárovi/ a liečiteľ to je niečo podobné, len spirituálne-duchovné. Ty hovoriš z vlastnej skúsenosti, alebo podľa tvojich želaní, fantázie, predstavy, ale to je tvoj svet, ktorý si si vytvorila tvojou negatívnou osobnosťou a nesprávnym pochopením o pozitívnom liečení a Bohu. Mala by si vedieť, že existuje pozitívne liečenie a čierna mágia a to nie je to isté. S pomocou Božích tajomstiev a s Božou mocou premôžeme a porazíme čiernu mágiu a všetko vysvetlíme

hildegarde

klaraa, predstav si, že by si si na ochranu svojho majetku pred zlodejmi najala iného zlodeja. Ako by to asi dopadlo?

To isté je aj s liečiteľmi. Pokúšajú sa odstrániť démonické vplyvy na človeka démonom. To nejde.

Jediná pomoc je obrátenie sa k Bohu. Ten jediný dokáže démona a jeho vplyv naozaj odstrániť.