Intímny život a prsia partnerky

Príspevok v téme: Intímny život a prsia partnerky
Ondrej_333

Tento problém asi patrí do kategórie psychické problémy, ale dal som ho radšej sem.
Žijem s priateľkou už šiesty rok a predtým som bol viac ako 10 rokov ženatý. To uvádzam preto, aby bolo jasné že v intímnom živote nie som žiaden nováčik. S týmto som sa ale nestretol a to som preliezol všetky možné diskusné fóra. O čo vlastne ide?
Partnerka nenávidí svoje prsia a neznáša pohľad, dotyky, hladenie, alebo bozkávanie na ne a to nielen odo mňa, ale aj od seba samej. Pritom je to kus zrelej peknej baby, prsia má č.3 a na jej vek jej ešte pekne držia formu. Tak isto s milovaním nemáme žiadny problém, len sa jej predtým, alebo pri ňom nesmiem nielen dotknúť pŕs, ale ani o nich ani hovoriť - inak by bolo hneď po sexe. X-krát som jej hovoril, že má krásne prsia, že sa mi páčia a že tento stav ťažko znášam - bohužial bezvýsledne. Snažil som sa z nej nejako vytiahnúť dôvod prečo má tento problém, či ju prsia nebolia, tvrdí že nevie dôvod, že necíti nijaké problémy, len nevie zniesť žiaden dotyk na prsia a nevie si s tým pomôcť.
Jednoducho je psychicky zablokovaná, čo by možno poriešil psychológ, ale o tom nechce ani počuť.
Nejako to ale vyriešiť musíme, lebo obidvaja cítime, že nás tento problém začína rozdeľovať
Stretol sa s tým už niekto, prípadne ste natrafili na podobný problém na inom fóre?
Za rady typu "tak sa jej pŕs nedotýkaj" vopred ďakujem, to nič nerieši.

susienka

a opakujem, ziadna jeho nevera tam ani nikdy nebola.
ty si uplny demagog.
napr veta o tom, ze co ine by si riesil vo vztahu s osobou, s ktorou by si bol len kvoli sexu.
ved logicky, ked si s niekym len kvoli sexu, tak by si neriesil nic ine okrem toho, tak preco spekulujes nad tym, co ine by som s nim mala riesit?
ty stale predostieras tvoje neopodstatnene podozrenie, ze ja som s nim bola kvoli niecomu viac, co je nezmysel a chces ma len urazit, vratit mi, ze som ta nazvala blbym a za to teraz tu vytvaras dojem ze som kurva ale nie ej to pravda. skurveny charakter mas len ty za to ze nerespektujes svoju partnerku v sexe tak ako ten chumaj co ublizil mne...uvedom si kde je pravda len ublizis len sam sebe a ostanes sam. za to ze ti nemazem med okolo ust ako niektore baby tu neznamena, ze ta vediem zle...

susienka

ja som s nim absolutne nic dalej neriesila. to on chcel mat so mnou dalsi sex ale ja som mu povedala, ze uz nechcem.
nemala som za to nic slubene.
jedine o co medzi nami slo, bol sex.
kedze bol zly, normalne sme to skoncili...
lenze dohoda v tom sexe bola taka, ze s ochranou a on to nerespektoval, cize to bol podla mna strasny podvod...
som ho prehovarala strasne dlho, ze inac to nebude, ale on bol tvrdohlavejsi a presadil si to a ja som to brala ako podvod, lebo odpredu sme sa dohodli inak...to bolo cele...

Sejla

Môže to byť nejakou puritánskou výchovou, alebo ju niekto zneužil, či niekto sa jej posmieval, alebo s nimi nie je spokojná ako milión ostatných a má z toho komplexy, alebo má zaostalú sexualitu, ktovie, ale tiež si myslím, že ti nepovedala všetko. Možno na niečo chce zabudnúť a keby ti to povedala, tak by sa jej to nikdy nepodarilo. Asi by to fakt bolo skor na psychológa, ale keď takto rázne odmieta to riešiť, asi sa s tým musíš len zmieriť.

Lulu2011

Ondrej - :D

skor je problem, ked niekto nechce, alebo skor nevie ako komunikovat, tiez mam veci, ktore nemusim a patricne viem o tom rozpravat preco nie, proste odpoved je nejaka urcite, moze mat na prd sebavedomie, trauma, alebo sa jej to nepaci proste o niecom urcite vie

Ondrej_333

Lulu, čo ti mám na to povedať, možno vie ... Kto pochopí ženskú logiku? Minule som o tom čítal dobrý vtip, podarilo sa mi ho nájsť, tu je:

Muž nájde na povale starú lampu. Pošúcha ju a zrazu sa zjaví džin. Ten hovorí: "Splním ti jedno želanie." Muž na to: "Nuž, ja mám ženu, deti, auto, dom, zarábam veľa, som v živote šťastný, nič mi nechýba, tak preto si budem želať niečo prospešné pre celé ľudstvo. Želám si aby si postavil diaľnicu cez Tichý oceán, aby sa svet stal prepojenejším." Džin odpovedá: "Tak ja som síce silný džin, ale som aj veľmi starý a takéto niečo by vyžadovalo množstvo sily, sústredenia a možno aj tak by to celkom nevyšlo, nemôžeš si želať čosi iné?" Muž odpovedá: "Dobre džin, celkom ťa chápem, tak v takom prípade si želám pochopiť ženskú logiku!" Džin sa na chvíľu zamyslí a odpovedá: "Chcel si troj alebo štvorprúdovku?"

Ondrej_333

Sejla, link na toto fórum som dal na plochu jej NB niekedy cca týždeň dozadu. Povedala, že si to pozrie a aj som videl, že tam listuje. Nehovorila na to viacmenej nič. Či fórum sleduje ďalej neviem, všetko má svoj čas. Táto téma je u nás často otvorená.
Lulu už v popise problému som písal, že nevie prečo je to tak. Nemyslím si, že klame, bavili sme sa o tom viackrát.

Lulu2011

Sejla - aj mna by to zaujimalo, neviem si predstavit, ze po 6 ci kolkych rokoch, by som bola mlkva ryba a okúnala sa, chapem, ze su nejake traumy atd. ale vsak ma partnera co ju lubi aspon Ondrej vystupuje v pohode a takemu by sa mala zdoverit o co ide