Intímny život a prsia partnerky

Príspevok v téme: Intímny život a prsia partnerky
Ondrej_333

Tento problém asi patrí do kategórie psychické problémy, ale dal som ho radšej sem.
Žijem s priateľkou už šiesty rok a predtým som bol viac ako 10 rokov ženatý. To uvádzam preto, aby bolo jasné že v intímnom živote nie som žiaden nováčik. S týmto som sa ale nestretol a to som preliezol všetky možné diskusné fóra. O čo vlastne ide?
Partnerka nenávidí svoje prsia a neznáša pohľad, dotyky, hladenie, alebo bozkávanie na ne a to nielen odo mňa, ale aj od seba samej. Pritom je to kus zrelej peknej baby, prsia má č.3 a na jej vek jej ešte pekne držia formu. Tak isto s milovaním nemáme žiadny problém, len sa jej predtým, alebo pri ňom nesmiem nielen dotknúť pŕs, ale ani o nich ani hovoriť - inak by bolo hneď po sexe. X-krát som jej hovoril, že má krásne prsia, že sa mi páčia a že tento stav ťažko znášam - bohužial bezvýsledne. Snažil som sa z nej nejako vytiahnúť dôvod prečo má tento problém, či ju prsia nebolia, tvrdí že nevie dôvod, že necíti nijaké problémy, len nevie zniesť žiaden dotyk na prsia a nevie si s tým pomôcť.
Jednoducho je psychicky zablokovaná, čo by možno poriešil psychológ, ale o tom nechce ani počuť.
Nejako to ale vyriešiť musíme, lebo obidvaja cítime, že nás tento problém začína rozdeľovať
Stretol sa s tým už niekto, prípadne ste natrafili na podobný problém na inom fóre?
Za rady typu "tak sa jej pŕs nedotýkaj" vopred ďakujem, to nič nerieši.

Sejla

Susienka, ja z teba žasnem.. Ináč hryzenie bradaviek nie je až také zvrátené, pokial to neprekračuje isté hranice, ale tak keď ti to bolo od začiatku nepríjemné, prečo si mu to nepovedala, ani si nič nenaznačila, iba si to "pretrpela"? Nič v zlom, ale fakt ma to zaujíma. A to fakt máš z toho takú traumu, že už nemôžeš mať s nikým sex? A si dosť agresívna k Ondrejovi, však on to nemyslí zle, čo je na tom, že ho vzrušujú prsia jeho ženy?

Ondrej_333

Susienka prepac, nikdy som nemal vztah len za ucelom sexu - neviem sa teda vžiť do tvojej kože. Ak ak by som taký mal, neviem si predstaviť, čo by som s tou osobou okrem sexu riešil.
Ak toto vaše účelové spojenectvo skončilo, tak nechápem čo si riešila ďalej? No napadá ma len jedna vec, že si mala za to niečo sľúbené a to niečo si nedostala. A to bol ten podvod, horší ako jeho nevera. Tak to áno z tohoto pohľadu máš pravdu.
Susienka, my dvaja sa nemôžeme zhodnúť, fungujeme totižto na úplne odlišných rebríčkoch hodnôt. Len jedna rada, ak s niekym diskutuješ, aj keď máš iný názor, je ho lepšie prezentovať urážok. To platí v reálnych aj virtuálnych diskusiách. Ver mi, život je potom krajší.

susienka

akasi necestnost, klamstvo a podvod, to je nic v porovnani s neverou? ved zakladom nevery je podvod, ked uz sme pri tom...ale ty mas v hlave cely cas zatemnene ako pri svojej vlastnej zene tak sa nedivim, ze dalsiu vec nechapes...skoda reci...

susienka

to nebol totiz vazny vztah ale len obycajny milenec, on ma mal za ucelom sexu a ja jeho takisto s cim sme boli od zaciatku obaja oboznameni...cize ked to jedine nefungovalo, tak prirodzene sme sa uz nestretli...ale vy si o cloveku radsej domyslite to horsie nez by ste za slovami hladali logiku...

Ondrej_333

Iveta, nič dôležité som nezatajil. Všetko, čo som považoval za potrebné som napísal v popise problému.
Nedá sa povedať, že nič nemôžem, to by som klamal. Teda môžem sa jej dívať na prsia, hladiť a aj pobozkať. Berie to však len, ako nutné zlo.
Ale určite to nemôžem urobiť pred milovaním, alebo počas neho - teda ak chcem aby k niečomu došlo.

Sejla

Susienka, dala si kopacky chlapovi preto, že ti hryzkal bradavku, ale nezastavila si ho v tom. Teraz máš z toho traumu a jeho považuješ za zvrhlíka? Hmm hmm
Zaujímavá téma, prekvapilo ma koľko žien má problém so svojimi prsiami. Majú v sebe taký silný blok, že si ani nikdy nepripustia, že majú problém, ale problém majú všetci ostatní.

Ondrej_333

Susienka, nebudem odpovedat na invektívu invektívou, k tomu sa neznížim. Dám len jeden tvoj citát z 05.02.14 16:57
...a boli tam aj ine veci, preco ho uz nechcem, bol necestny, oklamal ma, niezeby mal inu, to by mi ani nevadilo, ale proste nebudem to rozoberat...
Prepáč, ale po tomto nemôžem nič z toho čo píšeš brať vážne. Mladej žene, ktorej nevadí nevera, ale akási iná nečestnosť áno. Niečo tu nehrá ...

Iveta Michael

Nepomôže jej nič ..ale možno že nám Ondrej niečo zatajil,resp.nechce o tom písať to len na okraj,vidím to veľmi pesimisticky zatiaľ..

Iveta Michael

susienka

v podstet si mi len potvrdila to čo som ti písala ale čo už :)

2.) to čo som napísala včera Ondrejovi rozhodne nie je útecha! najprv čítaj potom reaguj ...

september

Ondrej 333, mna este napadlo, mozno to bolo spomenute... Co keby si skusil cinit tak, aby si tvoja zvykla na tvoju pritomnost na jej prs? Sice je to taka divna rada:D. Napr neviem nejakym sposobom zaspavat vecer pri nich... Nieco by si vymyslel...