Po 1.vag. sexe krvácam pri stolici

Príspevok v téme: Po 1.vag. sexe krvácam pri stolici
zbludiladusa

dobrý den.
prosím vás o radu.
S partnerom sme meli po prvé VAGINALNY styk v pátek večer.Predtím sme se o to už neuspešne pokušeli mnohokrát,jenomže moje blána byla strašne hrubá a pevná.Psala sem to tu už v inej téme. já sem dost úzka a partner má veľké proporce.
ALe teraz som sa ja opila,a tak sme to opat skusili.a vyšlo to,avšak bez môjho vzrušenia,nebyla sem takmer vobec vzrušená,len minimálne,lebo ja ked sem pripitá sa nedokážu vzrušit.A neměli sme po ruke ani lubrikačný gél.Partner to urobil nasilu na jeden raz,ho tam vsunul,moc drsne,lebo jinak to nešlo:( a tak ze mna začala veľmi valit krv,stratila sem hádam aj 3 deci rvi,možná i víc.Pak bolest ustoupila,partner se mě už nedotkol tam,neskúšali sme styk znova,už su tomu tři dni,ale ja stále mírne krvácím:( najmä však po STOLICI.Normálne už ani ne,ale když sem na "velké",tak krvácím tmavočervenú krev.Hrozne se bojím ,vo co tady de:( Je pravda,že já mám i hemoroidy,možno to bude aj tím.Určite sme však neskoušeli análny styk.A dosť ma bolí aj ked si sadám,alebo sa zohýbam.Bolí ma to skôr medzi tím,jak je pošva a análny otvor.co to muže být ?

prosím vás poradte,co se mohlo stat?? sem velmi vydešená,nejaké mastičky mi pomôžu,nebo co?
sprchujem sa denne aj 5 krát,aj po stolici.Mohli se mi nejaké žilky popraskat,nebo co?
a naozaj je po stolici hodne krve v záchode:(potom však už nekrvácím.co s tím?

redka

no len ci ti nenatrhol hrazdu.... chod k lekarovi... lebo ak si tam zavedies infekciu..... a potom ti to bude kolovat krvou po celom tele... tak z toho moze byt viac nech natrhnuta hradza...

kablica

och boze, utekaj k lekarovi, nech ta vysetri, co my s tym tu mozeme urobit??
nepochopim, ako si mohla uprednostnit takuto brutalnu metodu pred bezbolestnym zakrokom...