Priatel sa mi nabural na pokec

Príspevok v téme: Priatel sa mi nabural na pokec
Dawia

Ahojte. Moj frajer sa mi nabural na pokec. Nastavil si plusko, a zobrazil sa mu moj archív, kde som si pred dwomi rokmi písala s takymi debilmi o sexe. Bolo to len z nudy aj ekd to znie divne. V to leto, bol priatel prec skoro cele prazdniny, ja som bola cele leto doma, bez priatelov, kt. boli na brigadach, prazdninach. Noazaj som bola vonku asi 1x. Priserne som sa nudila, bolo to len z nudy aby som zabila cas, kedze nik normalny mi neodpísal, len samy uchyly. Frajer mi to powedal az po 2ch tyzdnoch. Plakala som, mrzi mato, a neospravedlnuje vie, ale stale na to mylsim, a ked som si to spetne prečitala, naozaj sa mi chcel vracat:(.. Povedal, ze ma miluje,a mame to uzavriet, a nechat to tak, ze mi odpusta, ale pokec mi zrušil.cCHAPEM HO! JE na nocnej, a cchem mu napisat sms, co mu mam napisat? ze ma to mrzi? ze ho milujem? je to hrozne, viem, ale to písanie strvalo cca par dní.. poradte mi prosím:/

Agnes998

Existuje ochrana sukromia a vyhovorka ze sa ti nabural na pokec z nudy je velmi primitivna. Vsak skontroluj aj ty jemu "z nudy" vsetky spravy ktore si pisal na facebooku, na pokeci a kde vsade za posledne roky. Najviac kontroluje ten, kto ma sam maslo na hlave, takze zrejme nieco zaujimave najdes.

Martina210

Dawia

nemusis svoje dementne ciny ospravedlnovat tu na fore.Staci ked si to s priatelom vysvetlis.A urcite si to podla mna zo srandy nepisala s tymi debilmi, ze o sexe:-)
sak ked boltvoj priatel dlhsie prec tak jasne ze ti chybal sex ;-)))))))

Liliana65

Prezyvka55
Ja som napísala len možnosť a nie, že to tak je... mnohí to robia aj bez toho, aby existoval akýkoľvek dôvod a nič ani nenájdu a ty nemôžeš povedať alebo dať ruku do ohňa za to, že on nič nikdy neurobil, čo by sa jeho partnerke nepáčilo, ako ja nemôžem povedať, že to tak bolo...

aabbccdd

riesite to ako keby slo o manzelsku krizu...ved su to este nedospele deti a podla toho aj reaguju, uz podla vyjadrovania a pouziwania W a pod...

Dawia

No vedel aká som. A vedel, ze sa doma priserne nudim a nemam nikoho na nejake kavičkovanie..co uz..stalo sa..uz sme to uzavreli...a uz to dufam nikdy neotworíme .dik za rady

Prezyvka55

Liliana65 preklepnut si niekoho a najst nejaky zavadovy material nie je na pocit viny skor by som povedal ze to splnilo ocakavania a nebol to premarneny cas a peniaze.