Priatel sa mi nabural na pokec

Príspevok v téme: Priatel sa mi nabural na pokec
Dawia

Ahojte. Moj frajer sa mi nabural na pokec. Nastavil si plusko, a zobrazil sa mu moj archív, kde som si pred dwomi rokmi písala s takymi debilmi o sexe. Bolo to len z nudy aj ekd to znie divne. V to leto, bol priatel prec skoro cele prazdniny, ja som bola cele leto doma, bez priatelov, kt. boli na brigadach, prazdninach. Noazaj som bola vonku asi 1x. Priserne som sa nudila, bolo to len z nudy aby som zabila cas, kedze nik normalny mi neodpísal, len samy uchyly. Frajer mi to powedal az po 2ch tyzdnoch. Plakala som, mrzi mato, a neospravedlnuje vie, ale stale na to mylsim, a ked som si to spetne prečitala, naozaj sa mi chcel vracat:(.. Povedal, ze ma miluje,a mame to uzavriet, a nechat to tak, ze mi odpusta, ale pokec mi zrušil.cCHAPEM HO! JE na nocnej, a cchem mu napisat sms, co mu mam napisat? ze ma to mrzi? ze ho milujem? je to hrozne, viem, ale to písanie strvalo cca par dní.. poradte mi prosím:/

0vecka

2 odpovedam podla mna je to primitivne ze by mu mala teraz vsetko prehladavat... ale fakt je ze podla mna on spravil ovela horsiu vec ako ona ... ale typek si to vie dobre zariadit...

odpovedam

ty sa citis vinna???
Ja by som mu tak vycistila zaludok, ze az. Na zaklade coho on berie pravo sa ti vtierat do pocitaca a este objednavat plusko, aby ta sledoval? Ty by si sa mala hnevat na neho a nie pokorne a submisivne sa mu este nebodaj ospravedlnovat. Nemas vobec hrdost? Nech ti na oplatku on poskytne svoje heslo na pokec/fb a popozeraj si aj ty, co pekne tam najdes...

0vecka

a co zistil ze si pisala o sexe s niekym? a co? to robi kazdy druhy clovek. Akoze chlapi sa nebavia bezne o sexe pri pive napr?

Podla mna uplne normalna vec fakt mi skor pride nenormalne vyvynut tolko namahy aby si pozrel ze s kym si pisala... mna by to ani nenapadlo.

Prezyvka55

0vecka no a? tak jej fukol na pc keylogger zistil heslo a pokec si pozrel z ineho pc alebo z prace..
Ale prakticky nebola az taka cista ako lalia :D kebyze nema co skryvat potom v pohode ale predsa len to nevyslo nazmar.

0vecka

j ine je sadnut si za ntb ked slecna ide na WC to je zvedavost ale zakladat plusko a hrabat sa jej v tom kedze to bolo pred dvoma rokmi tak toho musel prehladat mrtno mrtne... podla mna je to chore...

TudleDudle

Vy tu hned hororove scenare riesite. Co tam po tom ,ze na nete riesia sex-pisanie. Mozno naozaj sa obaja takto zabavkaju a mozno nie ,kto vie .... ako je i v norme ,ze jej nazrel do pc a precital si co babenka riesi na nete ,vsak clovek je od prirody tvor zvedavy a sutazivy ,tak sa tu nehrajme na slusnost ,ked nam sama priroda nadelila nejake tie "povahove neduhy"

VEEEEEE

prevdepodobne aj si písal s nejakou babou alebo babami tak isto ako ty a pozna to ako to je .....preto ti odpustil...

Agnes998

To je normalne taketo debaty hlavne ak je to z nudy, to uz robil aspon raz v zivote skoro kazdy. Nemusis sa citit previnilo, s nikym si sa nestretla a uz vobec ho nepodviedla. Ale toto co ti on urobil mi nepripada moc normalne. SMS mu ziadnu nepis. Uazvrite to a viac sa k tomu nevracajte.

rondusss

On sa ma citit vinny nie ty. Ze si si pred 2 rokmi pisala s niekym? Nic sa nestalo,nepodviedla si ho.. Nudila si sa a kratila cas.. On sa nema preco hnevat a toboz odpustat. Nahnevana by si mala byt ty na to ako si to dovolil hrabat sa v tvojich veciach a este dat plusko.. Takze mu povedz aj ty svoje ;)