Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Krepovité vlasy

Príspevok v téme: Krepovité vlasy
MoNsAm

prosím vás pomôžte mi...mám problém s vlasmi, vyskúšala som už veľa prípravkov aj šamponov na suché a poškodené vlasy , ktoré mi aj pomohli..ale ked sa mi usušia vlasy tak spodne mam hladké a krásne leskle, ale vrchne mam strašne krepovité..a nepomáha mi ani olej ani lak ani nič, vyzerá to hroznee :(

Jafik

Ak máš prirodzene suché a krepovité vlasy a chceš aby tak nevyzerali, môžeš si ich žehliť, na nižšej teplote so šetrnou kvalitnou žehličkou ;) vlasy budú lesklé a uhladené

Majli

A akú maš kvalitu vlasov? su huste,tvrde alebo jemne?? ak sa vrchne aj vlnia a krepujú,skus Joico kozmetiku-sadu Smooth cure-vlasy si vyfenuj cez okruhlu kefu a samozrejme uhladzaj ich sérami...

MoNsAm

ja to tak aj robím, ja si nefenujem a ani nežehlím vlasy, ked su mokré tak rozčešem , a nechám vyschnúť a proste sú aj tak krepovité :( a ked su už suché tak si viem dať olej ale mne enzaberá ani to lebo keby si ho dám veľa tak sú zas mastné hned

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.