Odrastený melír

Príspevok v téme: Odrastený melír
deduľa

Dobry den, pravidelne si dávam blond melír na hnede vlasy ale uz na to prestalo bavit, zase mi odrástli končeky a teraz by som chcela vyskúšat \\\"ombré\\\" chcela by som si zafarbit na hnedo vlasy od končekov nižšie, neviem či mám na to použit farbu alebo iba sampon, a samozrejme, chcela by som nájst taku farbu, ktorá ked mi bude odrastat nebude vidno, a ešte nechcem take výrazne \\\"ombré\\\", chcela by som aby to tak postupne prechádzala do tých mojich blond končekov, tak neviem čo mám robit, čo by ste mi poradili?

deduľa

No :D bola som u kaderníčky a dohodli sme sa že mi dofarbí blond končeky a pomaly mi do toho dá trošku hnedú, dnes som tam prišla a povedala mi že mi bude hnudu nanášat hrebenom aby som to mala také prirodzenejšie, skončilo to hrozne, z mojej uplne blond hlavy mám tmovahnedú! hore korienky čo mi dofarbila si blond a inač všetko ostatné je tmavohnedé a sem tam čo mi ostalo vyzerá ako sivé, je to hrozné a neviem čo s tým mám robit, som z toho hrozne nešťastná a je to hrozný skok z blondavej hlavy na tmavohnedú :( vobec neviem čo mám robit, chcela som si doma do toho dat blond ale neviem vobec ešte, ani neviem na kolko umytí mi dala farbu, len viem že Palette .. :/

ebi77

končeky sú končeky, čiže ako sa hovorí rozstrapkané končeky, polámené končeky vlastov

to čo ty myslíš odrastené korienky vlasov

najlepšie by ti ich zafarbil dobrý kaderník