tehotenstvo?

Príspevok v téme: tehotenstvo?
veronika123

Ahojte, menstruacia mi meska uz dva tyzdne, pichli mi vyvolavacku, ale este stale som to nedostala. Tri tehotenske testy mi ukazali negativny vysledok. Bola som aj na gynekologii, kde ma lekarka vysetrila len prstami a premackanim brucha, skonstatovala, ze tehotna nie som. Asi koncom marca som mala posledny styk s ex-priatelom, odvtedy som menstruaciu dostala dvakrat, to by uz zrejme zistila, ci som alebo nie som tehotna, nie? Lebo niektore zeny aj menstruuju a cakaju babo. Moze to zistit len prehmatanim prstami? Uistujem sa tym, ze od marca by to bol uz 7 tyzden tehotenstva, to by mi snad zistila, nie? Aj tri testy by to ukazali. A po akej dobe vie lekar zistit tehotenstvo? Teda po pohlavnom styku myslim. Dakujem.

for4

ak si mala plodne dni, tak je moznost 100 percentna. Inak, netusim ako je mozne, ze tieto dve funkcie idu spolu dohromady..

darlin

Zdravim, chcela by som sa opytat, ake moze byt riziko ci som tehotna, ked sa pri prilezitostnom sexe do mna chalan vystriekal zaroven z mocom. To sa mi este nestalo tak neviem, ake ma nasledky moc zo spermiami zaroven. Samozrejme ze som bola pod vplivom alkoholu a vobec som sa nechranila. Vopred dakujem za odpoved

sisak

Dr jajboli a hnusila sa ti kava v tehotenstve? myslim na zaciatku? ja som nikdy problem s vypitim kavy nemala a teraz vypijem pol pohara a uz mi je na vracanie, minule som bola na navsteve aac 4 hodiny a automaticky ako som sa zdvihla z kresla, ze idem domov, tak pol hodiny v aute som trpla ci sa nepovraciam, ale len ma napinalo, ja si nemyslim, ze to bude tehotenstvo uz len tym, ze kramy som mala normalne...

Dr jajboli

sisák, ja si myslím, že to môže byť aj tehotenstvo, lebo aj mne bolo hned zle a potom až do poslednej chvíle

sisak

Ahojte ludkovia, chcem sa len spytat, skor co to moze byt, ako ci som tehotna. Mala som tazky tyzden co sa tyka nervov :), bola som v strese, nedavno mi skoncila menstruacia, minuly mesiac som mala hrozne silnu co sa mi uz velmi dlho nestalo, tento mesiac som uz mala menstruaciu klasicku ako vzdy, no uz 4 dni je mi na vracanie, nemam chut do jedla, len vypijem kavu a to mi staci...No dnes som uz nieco aj zjedla, ale na vracanie je mi vzdy...

mojaeni

danca, ako si dopadla? uz si zistila, ci je to tehotenstvom, alebo niecim inym? tie priznaky relativne sedeli. Bolest v podbrusku aj vajecnikov sa na zaciatku tehot. mozu prejavit,pretoze zena mava take priznaky, akoby mala menstruovat a aj slabe spinenie byva zvykle, pretoze sa oplodnene vajicko uhniezduje v maternici. Ja som mala taketo priznaky. Prve4tyzdne som vobec nepostrehla, ze som tehotna. az ked moja menstruacia vyzerala biedne, bapriam nijak, len to obcasne spinene, urobila som si test, aby som vylucila thotenstvo, po ktorom som tuzila, ale nejak sa nam dlho nedarilo takze som uz ani nedufala.Teraz je z toho 2,5rocne bejby.

forever

zapaly, cysty.. skvele typy na vitaminy, nie lieky! vsetko na prirodnej baze- aj na otehotnenie.. ked sa nedari tak po tomto sa podari :) a na vyzivove doplky pre tehotne a aj deti ... vsetky typy na vitaminove doplnky .. kubicova11@gmail.com

danča

OK, predsa len sa spytam, mozno mi nejaky odbornik odpovie: vynechanie menzesu, bolest v prsiach, stvrdnuta maternica, bolesti vajecnikov ktore znenazdajky ustali, pocit unavy, vecerne chute (to mame mozno viacere:)) a zmeny nalady.. Nebola som u lekara, stale cakam ci nahodou nepride menzes. Aj keby som bola radsej keby neprisiel :) Dikes.

danča

Chcela som si najst nejaku normalnu diskusiu pretoze mam priznaky tehotenstva, ale po precitani par prispevkov som usudila, ze so 16 rocnymi kockami ktore si myslia vsetky ze su v tom, som to radsej zavrhla. Zvlast po vyroku: "ak by som bola v tom, mama ma zabije" a chrape s frajerom bez kondomu alebo bez inej antikoncepcie. Zlaticka, vam najviac vadi ci ostanete tehotne, ale ci nedostanete nejaku pliagu ktorej sa nezbavite, to vas netankuje?? Sa zobudte prosim Vas.. To by ste si potom radsej priali trojcata.. Naozaj uboha konverzacia bez zmyslu.. :(