Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Závrate - problémy s chrbticou?

Príspevok v téme: Závrate - problémy s chrbticou?
majka.21

Dobrý deň,

mám 21 rokov a už niekoľko rokov ma trápia závrate, spojené s chladom a potením rúk a nôh, niekedy aj problémy s vyjadrovaním (akoby mi tŕpol jazyk), neschopnosť sa sústrediť a zlá koordinácia (napríklad aj pri písaní akoby som mala stŕpnuté prsty), únava.. stáva sa mi to niekoľkokrát do mesiaca, niekedy menej.. mám pocit že to závisí aj od tlaku- keď je nižší býva mi zle častejšie. bola mi diagnostikovaná neurogénna tetánia a tiež mám zablokované dva stavce na krčnej chrbtici (C4 a C5 myslím).. môže to všetko byť spôsobené tým?
Doktori u ktorých som bola mi iba povedali, že to sa stáva, ale je to naozaj nepríjemné a niekedy sa bojím vyjsť von že padnem niekde pod auto.. neurologička mi predpisuje xanax a všeličo ale také lieky sa mi zrovna nechce brať ak by sa to dalo dať doporiadku napríklad akupunktúrou...

ďakujem za názory

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.