Očkovanie proti tetanu

rulik

prepáčte, ale asi Vám ušla téma mojej otázky, nechcel som vedieť názory na očkovanie a neočkovanie a už vôbec som nechcel aby sa diskusia zvrhla na osočovanie a radenie čo má niekto alebo nemá čítať,
na to si otvorte svoju diskusiu

jedinú odpoveď som našiel na to čo som sa pýtal
že ste nešli radiť vláde keď ste taký chytrý

philips

RNG, neda mi zareagovat na par veci:
- autizmus tu bol aj predtym, len nebol popisany ako samostatna choroba
- ked ani lekari, podla teba, nie su informovany o zlozkach vakcin, odkial o nom vies ty?
- cital som teoriu, ze potravinove alergie su tu preto, lebo zijeme v presterilizovanej dobe, ze parazity vylucuju bielkoviny, ktore potlacaju prehnane reakcie imunitneho systemu - opakujem, netvrdim, ze je to 100% pravda
- vies ako sa vyrabaju vakciny? Ako tie bakterie/virusy oslabuju?

RNG

Kazdy si moze verit comu chce, ale ja neverim uz davno lekarom, lebo rozsiruju lzi, ci uz dobrovolne alebo su na to nuteni.
Kedze spolocnost dnes je prakticky cela pod lekarskym dozorom a autizmus pred tym prakticky neexistoval, muselo sa lekarom nieco pod tym "doZorom" presmyknut. Nuz a autizmus je poskodenie mozgu, tj najskor pozeras na neurotoxiny a tych dnes je vo vakcinach viacero To sa zatajit nijak neda, ani odskriepit. Inac lekari su presne tqak slabo informovani o vakcinach ako hocikto z ulice. Vyrobcovia vakcin totiz zasadne zatajuju ich obsahy a tvrdohlavo nastoja na tom, ze su neskodne, hoci uz im umrelo tesne po stepeni peknych par ludi a hromada bola chora cele tyzdne prave na choroby, proti ktorym stepili.
Tak isto je hrozne vysoke percento roznych potravinovych alergii, mne nikto nenahovori, ze to vzdy bolo, ja som starsi clovek a pamatam ze pred tym to bolo velmi zriedkave.
Takze pod tou lekarskou starostlivostou a dozorom nad zdravim sa im nieco presmyklo, a musi to byt nejake zamorenie tela, pred tym neexistujuce, takze nie je to tazky priemysel, ktory bol aj pred tym, musi to byt chemia a jej zlozka farmacia.
Este taka mala pikoska, nielenze maju vakciny skodlive konzervanty ako neurotoxicku ortut a formaldehyd v znacnycy davkach, ale maju aj adjuvanty, tj latky ktore potlacaju obranu tela proti stepiacim latkam. A co malokto vie je ze v Europe, kde kazdy odsudzuje geneticky modifikovane potraviny dostava geneticky modifikovane latky rovno do tela pri stepeni, kedze drviva vacsina dnesnych vakcin je vyrabana z geneticky modifikovanych materialov. Okrem toho dostava rozno do krvi aj nesterilizovane tekutiny z roznych medii, v ktorych tieto vakciny pestuju, tj je tam mozny aj prenos roznych pre nase telo nevhodnych bielkovin a podobne.

hanka9

hľadte na hroby na cintorínoch, v ktorých spočívajú obete vašej nevedomosti, nedbalosti a vášho humbugu a keby tie obete mohli vykríknuť, hromovým hlasom by zavolali: Strašnejší si, ako tvoje meno čo tu leží, čo je pohrobeno, Ty si zavraždil... A pri tom pohľade nebojíš sa, že vstane z hrobov v rade s obžalobou tých dobrých duší mnoho? Ale vy dobre viete pánovia, že ste v bezpečnosti, že vaše obete z hrobov sa proti vám nepostavia, že... na dobrom mieste sú tí v hĺbke hrobu, nedá ver ztadiaľ nikto obžalobu...

odpovedam

ani ty nie si neomylna a urcite si sa zmylila vo svojej praci. na vela veci medicina odpovede stale nema... ale to je uz uplne ina tema.

hanka9

nuz, ja som verila lekarom na 100%

az kym som sama na to nedoplatila

preukazatelne

P.s- a vlastne kazdy nech si robi, co uzna za vhodne, vsak

odpovedam

go fruit - hiv nema nic s imunitou, ale suvisi s mutaciou DNA. Je isty protein, ktory sa ludom s mutaciou nevytvara. HIV sa bez toho proteinu na bunku nenaviaze. Cize tam je v podstate jedno, aku mas imunitu. Kopec chorob je takych, aj niektore rakoviny. Len treba patrat.