Make up v zime

Príspevok v téme: Make up v zime
DandyKa

Poraďte prosím podľa čoho si vybrať make-up na zimu aj typy na konkrétne značky či makeupy.
Mám 27 rokov, bledú pleť,jemné vrásky na čele a okolo očí,zmiešaný až mastný typ pleti,rozšírené póry,sem tam sa mi tvoria čierne upchaté póry(čo nie je až tak hrozné).
Chcela by som zakryť všetky tie nedokonalosti.
A tiež ak vie niekto ako sa celkovo starať o pleť..myslím čistenie a základnú starostlivosť na môj typ pleti..nechcem preháňať s kozmetikou, ale tak prirodzene sa starať o pleť. Mám rada klasický krém Nivea(v modrej plech.krabičke)alebo aj krém Marína..
Hlavne by som ju chcela dobre hydratovať aby sa mi netvorili skoro vrásky, ale zároveň aby som sa neleskla.( nemám rada ani make upy kt. akoby vyschli a zvýraznili vrásky) skrátka vôbec neviem čo sledovať na výrobkoch,čo uprednostniť, čomu sa vyhýbať a ako správne sa starať o pleť. Vôbec sa v tom nevyznám.

ďakujem za odpovede

tinkyewww

dermacol 24 je najlepsi makeup ! a to som ich uz poskusala...
alebo aj max factor maju super
alebo najnovsie mam dermablend od vichy ale ten len ak potrebujes neco zakryvat ...ale je drahsi no najlepsie spravis s tym od dermacolu a daj si pod makeup aj bazu ta ti zamedzi aby ti makeup vosiel do miest kde sa ti vrasky uz objavili . ja pouziva malicku ruzovu od dermacol ...skus neni to az tak moc drahe a su to fajn vyrobky:)

ugfhgd

Umyvaj - odlicuj plet iba raz za den.vecer alebo ked prides z prace/skoly. Potom pouzij hydratačný krem na zmiesanu plet, najlepsie nejaky z lekarne ako la roche napriklad. Makeup je vyborny dermacol 24hodinovy.