Mám oňho bojovať?!

Príspevok v téme: Mám oňho bojovať?!
Kika22323232

ako proste som mala chalana on by ma nikdy neoklamal ani neoje*al a jeden deň som proste išla piť...s kamarátkami do jednej dediny a on sedel doma bo nechcel nikde isť a proste tak to bolo že sme išli do klubu a som sa spila strašne a som sa vykur*ila s jeho najlepším kamarátom na druhy den sa všetko frajer doznal dal mi koniec ako bolo to všetko dobre len prišlo to najhoršie som sa s jeho kamarátom aj vyspala ale nebolo to už počas nášho vzťahu..ako bývalí chcel mi dať šancu len keď sa toto dozvedel nechal to už tak samé kamarátky mu vypisovali a tak. Na nič nereagoval a tak po 3 mesiacov sa mi ozval :) že si nemám to vyčítať že som trubka a tak a teraz si píšeme minule som sa ho spýtala či ma chce napísal že ma už nechce o 2 dní mi napísal žeby som mu poslala moju fotku že chce vidieť poslala som mu fotku :) aj on mne poslal fotku si píšeme niekedy len to je najhoršie že mu napíšem že ho ľúbim že ho potrebujem a odpíše len oj Kika :/ alebo mu napíšem zo srandy žeby mi poslal kamarátovu fotku a mi napíše že som trapka myslíte že žiarli ? alebo už na mňa zabudol? čo mam ďalej robiť ? bojovať oňho? si myslíte že ma ešte chce alebo že sa robí že ma už nechce ? viem priznávam sa urobila som veľkú chybu som si toho vedomá prosím vás poradte mi :( veľmi pekne už som z toho taká zúfala že to sa ani nedá opísať.

lilyiankaa

ja to napíšem veľmi jasne, nielen, že si podviedla svojho priateľa a tým pádom sa chováš ako štetka, ale ty mu ešte vypisuješ, aby ti poslal fotku kamoša, čiže nie, že sa len chováš ako štetka, ale ty ňou aj si ... úprimne povedané, je mi z teba nevoľno a najlepšie pre toho chalana urobíš, ak ho necháš na pokoji .. položím ja tebe protiotázku ..ty by si chcela niekoho, kto sa spitý vyspal s inou a ešte si vypytoval fotky tvojich kamošiek???
inak a mám pocit, že si sem už pred časom písala

prezyvko

dosť pochybujem že chce byť viac ako kamoš. už len to že ti napísal ho muselo stáť dosť hrdosti. a ty si od neho ešte "zo srandy" vypýtaš fotku kamoša s ktorým si ho podviedla.. trochu empatie by ti nezaškodilo.

Meggi323

A ty si co?! Spamataj sa a zacni sa spravatt ako clovek. A toho chudaka nechaj na pokoji, musi byt zufaly ked ti este po tom vsetkom odpise... Tomuto hovorim ludsky odpad,prepac

Agnes998

Ty ho hlavne neprovokuj nejakou ziarlivostou lebo si ho podviedla a tymto mu len dokazujes ze si na chlapov a ze by si ho podvadzala dalej, len ho tym odplasis

Sejla

Na tvojom mieste by som sa zo seba povracala pri každom pohľade do zrkadla, a nie pýtala si fotky kamošov tvojho bývalého priateľa o_O

Agnes998

Bude najlepsie ked si s nim prestanes pisat, nech rychlejsie zabudnes, zbytocne zivis nadeje a on si asi masiruje ego, ale uz ta nechce. Mas poucenie do buducna, nepi ked nevies. Chlapi neveru takmer nikdy neodpustaju.