Cvičme a tvarujme si figúry

Príspevok v téme: Cvičme a tvarujme si figúry
LadyZuzanna

Ahojte. V poslednej dobe som veľmi pribrala a začínam mať z mojej váhy komplexy... Začínam cvičiť, dnes som si dala domáci hodinový tréning a som na seba hrdá. Chcem pokračovať, chcem sa už stravovať zdravo a mať TIP-TOP postavičku :-) Kto sa ku mne pridá? Baby pomôžte mi, potrebujem vidieť že nie som sama....

lady W

Ahojte kocky ako to ide? Ja uz som 4 dni chora,nic nejem,len sladke dzusy som pila, 3 kg dole,pohyb ziadny :(takze budem musiet zacat odznova,ked vyzdraviem

Hennessy

Caute baby! Tak sa k vam pridavam :)

Chcela by som schudnut asi 10 kg, ale chcem sa opytat ci neviete ako co najmenej schudnut pri tom z prs?

baaboo

Ahojte kocky...aky ste mali den? ja dnes jedalnicek:
R: take suche kukuricne placky, sunka, paprika
D: trochu hrozna a jablko
O: ryza s vajickom a polnym salatom
V: trosku ryze, polny salat, uhorka, paprika a trosku oprazenych vlaskych orechov

cvicila dom 40 min. na stacionarnom bicykli

pastorka

Ahoj LadyZuzanna... ano bol ,zacalo sa to pokazenim zaludkom..celu noc som vracala a mala som vysoku teplotu a potom som dva nic nejedla aby sa mi trosku precistil zaludok potom som uz zacala jest vyvary a chude mäso a ovocie. Mne toto velmi pomohlo lebo mna to posunulo dalej aby som zacala zit zdravsie. Mala som skoro 75 kil predtym,a za ten cas som schudla 4 kila, zatial to udrziavam. Tymto jedalnickom som uz pred dvoma rokmi schudla z 78 na 65,drzala som si to dost dlho ale prestala som jest zdravo,namiesto ovocia som zacala jest sladkosti a same blbosti. Prvy mesiac som neschudla nic ale potom po dvoch tyzdnoch islo to dole ,trvalo to cca 4-5 mesiacov.

LadyZuzanna

No, baby, veru ani mne sa nechcelo cvičiť, ani by som nepovedala že ma to niekedy tak chytí, až raz som zazrela na youtube video jednej slečny a začalo to :-D kuknite si, Jennifer Selter :-) Na niekoho má príliš veľký zadok ale podľa mňa je to strašne sexy proste takú postavu by som hneď brala a preto som sa dnes zase potila jak divá, ráno ma to čaká zas a vlastne každý deň. A teším sa z toho lebo tie svaly ktoré zatiaľ nevidno :-D ma bolia a to je dobré znamenie! :-D

repka, slabú vôľu mám aj ja potrebuješ nejaký strašne motivujúci bod a potom to pôjde :-) ako sa zvyčajne stravuješ?

Ahoj pastorka :-) a za ten tvoj mesiac si už niečo zhodila? Mala si ťažké začiatky?

pastorka

Ahojte aj ja by som sa pridala k vam. Potrebujen dat dole minimalne 10 kil. Mam 22 rokov , 165 cm a 71kil.
Uz aj robim preto nieco. Pomaly mesiac sa stravujem zdravo a cvicim.
Moj jedalnicek vyzera zhruba takto
R:fitnes zemla so zeleninou
D:ovocie alebo jogurt
O:zeleninova polievka, mäso kur. so zemiakmi alebo s ryzou alebo nejake cestoviny
O:ananas
V:sosovicovy privarok s vajcom, alebo mäso so zeleninou.

repka

Aj mne by sa zislo...aj ja mam 175.... Zvycajne mam 57 kg a teraz urcite zo 60 ak nie viac... Ja potrebujem schudnut zo stehien a vytvarovat zadok.. Ale raz mam slabu volu....a do ditka nepojdem..mna to tam strasne nudi...

LadyZuzanna

baaboo vítam ťa a som rada že nás pribúda :-) My dve sme na tom dosť podobne. Uff, ty toho asi veľa nemôžeš jesť teda... No neboj aj napriek tým alergiám schudneš, len treba veriť a mať pevnú vôľu :-) a cvičíš doma či vo fitku?

baaboo

ahojte kocky....aj ja sa pridam...budem pisat, co jedavam...len ja mam celiakiu, alergiu na MB a HIT....takze moj jedalnicek nic moc....ale uz som tento tyzden zacala cvicit...chcem cvicit 3x do tyzdna taku hodinu....inak mam 25 rokov , 165/70 kg.....a chcem dat do leta dole 10 kg....

lady W

Neni to az tak zle, preto nepotrebujem prisne diety,mam vacsie prsia co berem ako plus ;) ale aj boky,tie mam kriticke a necitim sa preto dobre. Mala som,ja som sa az cez zimu,tak rozjedla, vysadila som HAK,tak mozno aj preto.ano dnes mam este rozluckovy den so sladkostami,uzivam si to ;) ozvem sa,dufam,ze teraz uz naozaj naozaj vydrzim a odvyknem si od takehoto prejedania sa