Cvičme a tvarujme si figúry

Príspevok v téme: Cvičme a tvarujme si figúry
LadyZuzanna

Ahojte. V poslednej dobe som veľmi pribrala a začínam mať z mojej váhy komplexy... Začínam cvičiť, dnes som si dala domáci hodinový tréning a som na seba hrdá. Chcem pokračovať, chcem sa už stravovať zdravo a mať TIP-TOP postavičku :-) Kto sa ku mne pridá? Baby pomôžte mi, potrebujem vidieť že nie som sama....

LadyZuzanna

Tak ty máš peknú postavu ešte hlavne si vysoká a tam tie kilá až tak nevidieť :-) A mala si už tých 58kg niekedy v "blízkej" minulej dobe? ...presne takto som sa zanedbala aj ja, behom 4mesiacov som nabrala 10kíl, nemám žiadnu štítnu žľazu ani nič, jednoducho stačila prudká zmena prostredia bolo... a povedala som si že to už stačí, priateľ krásne svalnatý a ja taká knedla vedľa neho! :-D Tak ja tu budem dávať svoj jedálniček postupne budem rada keď aj ty sa ohlásiš ako sa tidarí a ako si začala :-) Uži si ešte dnešný maškrtný deň :-)

lady W

24 rokov, 175 cm a 65 kg, chcela by som 58. Zacnem sa viac hybat,pravidelna strava,obmedzit sladkosti,ktorych jem naozaj uz od vianoc vela a sacharidy max. Do 15:00.som sa zanedbala,rozjedla, stale som unavena. Ak by si mala nejake zdrave recepty ,mohla by si ich sem dat na inspiraciu.

LadyZuzanna

lady W, ďakujem. Koľko máš rokov, výšku/váhu ak sa smiem opýtať? A máš nejakú diétu, alebo sa len začínaš viac hýbať?