Vyplnenie vrasok, botox alebo kyselina hyaluronova?

Príspevok v téme: Vyplnenie vrasok, botox alebo kyselina hyaluronova?
Klarina2

Ahojte baby, mam 30r. a rozmyslam nad vyplnenim vrasok okolo ust. Co je lepsie botoxom alebo kyselinou hyaluronovou? Skusali ste to? Kolko to stoji? Pomoze mi to? Inak mam velmi mladistvy vzhlad \"klop klop\" ale po schudnuti sa mi ukazali vrasky okolo ust a nepaci sa mi to. Mame to v rodine aj brat ma take iste, ale mne to osobne vadi.
Mam aj 2 vraky na cele ale tie mam uz od 20tky a nevadia mi zatial ale tieto okolo usta su take nepekne, lebo stale davam taky uskrn blby (je to z toho)
Poradte ked ste si to dali robit nejake skusenosti? diki

Klari3ika

Ja si myslím, že je hlúposť ísť do takejto veci, treba sa o pleť denno denne starať, hydratovať ju, straovvať sa zdravo a určite sa do odrazí aj na kvalite pleti a výsledných vráskach

sarah123

baby a ta hyaluronka sa moze aplikovat aj okolo ci, kde je koza velmi tenka?? alebo co by ste odporucili tam... mam 26, ale uz mi zacinaju viac a viac, hoci sa staram o plet...vdaka!

mmoninka

Ahojte, po 30tke sa vytvoria drobne vrasky , no kazdym dalsim rokom je ich viac....pisem z vlastnej skusenosti (mam 33)ani drahsie kremy nezaberaju(lancome vobec, juvena bola super asi pol roka, no potom akoby prestala ucinkovat...). Je na case asi svojej tvari troska pomoct. Susedka mi ospevuje kyselinu hyaluronovu (ta susedka vyzera velmi pekne, ziadna umelina, skor velmi prirodzena, len nikto by jej neodhadol spravny vek :D), pomaly sa teda namotavam, alebo skor uz som na kyselinu namotana...
Teraz som este citala na femme.sk clanok, ze je dostat kupit aj nejaky tekuty napoj pure gold collagen, ktory redukuje vyskyt vrasok a obnovuje tvorbu vlastneho kolagenu....toto uz niekto vyskusal?

Klarina2

Ja som tiez doteraz nemala vrasky a zrazu za 3 mesiace som trosku pochudla a hned sa vrasky ukazali a su stale tam. Rozmyslam aj nad tabletami kyseliny hyalurónovej cxo si myslite pomozu? mate skusenosti nezadrziavaju vodu v tele? ale len v pleti?
michelle_s
a kolko ta to stalo? a kde ti to robili ja ma v PO vybrate jedno stredisko no recenizie som ziadne nannenasla, tak neviem ci sa obavat ci nie, nejaky doktor to robi vraj. Pouzivam momentalne kolagenovy krem od ETANI je celkom dobry hydratacny. Lebo niekde som citala ze vrasky sa zacnu robit aj nespravnou vybratou kozmetikou pre Vasu plet, lebo niektore pudre ci makeupy plet velmi vysusuju a tam potom vznikaju rychlo mimicke vrasky. Jasne ze sa tu nebavime o stareckych vraskach ale mimickych.

Lulu2011

ja ani neviem, kde sa to vsade picha, nemma skusenost, ale tiez kolegyna vravela, ze bola zvyknuta mracit sa a vobec to neslo, vzdy vyzerala, ze ma dobru naladu a nikto ju neserie vraj :)

kyselina hyaluronova je najlepsia na plet, co sa týka vyzivy, napr. take kremy s kolagenom su len reklamny tah, ze sa to nevstrebava, ale kyselina hej, takze vpichnuta moze naozaj pomoct, ja osm si teraz kupila Ryor krem s kyselinou hyaluronovou, lebo mi dosiel Olay, ja este vrasky nemam, teda na cele mam jednu taku polovicnu, mozno o rok ju dam zlikvidovat :))

nelllla

michelle a kam chodis?

botox sa vobec nepicha do nosovo-ustnej vrasky..neviem si to ani predstavit, bala by som sa, ze sa uz najblizsieho pol roka neusmejem, kedze blokuje nervy..bola som na vpichnuti botoxu do cela, tak viem, ze sa mi ani nehne..neviem si predstavit, ze by to slo okolo ust..

moja mama skusala kyselinu na nosovo-ustnu vrasku, ktora jej ju mala vyplnit, ale doktorka jej to zle aplikovala a latka sa nespravne rozptylila, resp. sa nerozptylila vobec..zostalo jej to akoby v jednej gucke..asi sa to malo masirovat..cize efekt nulovy..teda nie aky to malo mat..draha kyselina sa koncentrovala na jednom mieste, tuto gulicku chvalabohu nebolo vidno zvonka, ale zvnutra ked si prebehla jazykom po lici, tak to citila a citila to tam pekne dlho..urcite aj rok..cize ak sa kyselina spravne aplikuje, tak ti to vydrzi dlho ;) len treba si pekne rozmysliet komu si to das spravit..

michelle_s

Na vrasky okolo ust je najlepsia kyselina hyaluronova. Botox vrasku nevyplna iba uvolni sval ktory vznik vrasky sposobuje, teda je vhodny hlavne pri mimickych vraskach na cele, alebo okolo oci.
V dolnej polovici tvare sa pouziva kyselina hyaluronova. Ak sa rozhodnes pre kvalitny material, vydrzi aj rok. Ja mam najlepsiu skusenost s TEOSYALOM, ale dobre su aj Juvederm alebo Restylane. Tie lacnejsie materialy vydrzia tak 3-6 mesiacov. Kyselina hyaluronova je telu vlastna latka, ktora vekom ubuda, takze efekt je velmi prirodzeny, ziadna zmena mimiky atd. A hlavne co je pre mna najvacsie plus, efekt je OKAMZITY, rano mas vrasku a vecer uz ziadnu :D