Strie

Maminka12

Rovnako ako Lubomirka mám aj ja veľmi dobré skúsenosti s elasti-qom, ja som používala ale olejček, mám radšej ako krémy :) natierala som sa ním v tehotenstve nech sa mi strie nevyhodia a nevyhodili sa

Lubomirka26

Ako hovorí kablica, strie sú jazvy, nedajú sa odstrániť, iba zjemniť.. na trhu je už veľa prípravkov na zjemnenie strií, mne osobne sa osvedčil krém elasti-q exclusive, je určený aj pre tehotné, malinké strie mi odstránil alebo urobil neviditeľné a väčšie mi krásne zjemnil. Skús ho, za vyskúšanie nič nedáš :)

maricenka

presne, strie nezmiznu. ale nakolko sa ma to tiez tyka, hladala som nieco ucinne. narazila som na bepanthen krem proti striam. natieram a strie su menej viditelne. kazdy efekt potesi:)

LadyOpium

aj ja mam hrozne strie uz asi 2roky aj par mesiacov a stve ma to, aj na bokoch, na prsiach, na ramenach, aj trochu na stehnach...pripadam si nechutna...bola som s tym u obvodnej, ale nechce ma poslat k dermatologicke, aby mi to odstranila, vraj je to normalne v mojom pripade, ze staci telove mlieko...ale nepomaha