Dobre a zle skusenosti s antikoncepciou

markketa

ja uživam LINDYNETTE20 a tiež som spokojna.žiadne vedlajšie učinky!skorej naopak.upravil sa mi ciklus,lepšia plet,ochrana 99,9%.takže odporučam a nieje vnich vysoka davka hormonov,takže je vhodna aj pre mlade dievčata.

katrinka1050

JA pouziivam uz tretii mesiac antikoncepciu NOVYVETTE a som s nou nadmieru spokojnaa....nepribrla som po nej (co vsak moze byt aj tym ze pravidelne sportujem), priatel mi povedal ze mi narastli prsia, co som aj sama pocitila pretoze som si musela kupit nove spodne pradlo, plet sa mi zlepsila, a hlavne mam aj lepsiu naladu.a zle skusenosti nemam ziadne. je to moja prva antikoncepcia ale vrelo ju odporucam najma mladym dievcatam ako som ja.

nikol1111

ja som uzivala diane - to je najsilnejsie v prvy mesiac som si dost na to tazko zvykala ale potom bolo fajn to je mozno pri kazdej antikoncepcii v prvy mesiac take pokym si telo na to zvykne, potom som mala tusim nieco ako loete (uz neviem ako sa to uzivalo),to som mala asi mesiac, potom som ukoncila vztah tak som to viac nebrala a zasa po dlhsej dobe som mala regulon a potom zasa diane. v podstate žiadne mi nerobili problemy, nepribrala som ani vsak nemam vacsie prsia, zial sa mi nezlepsila plet lebo mam pernamentne stresove obdobia

nani

ja mam jeanine a mne uplne sadla...kazdy organizmus je iny.niekto z tejto pribral, ja ani gram a zlepsila sa mi plet akvalita vlasov, dokonca aj nechty mam krajsie.zatial s nou nemam nejake zle skusenosti