Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako schudnúť?

Príspevok v téme: Ako schudnúť?
Mesocain

Ahojte, potreboval by som schudnut 5-7 kg do aprila, teraz mam 63 kg a 175 cm. Pohybujem sa denne, kazdy den chodim do skoly peso a aj domov, je to asi 6 km tam aj naspat, trva mi to okolo 50 minut. V skole som priemerne 7 hodin,a potom sa doma este asi 2 hodinky denne učím. Okrem toho denne cvicim pilates - 30 min, chodim taktiez 20 min na rotane a este ktomu minimale 1,5 hodiny na stepperi, ked mam viac casu a cez vikend nemam problem dat aj 3 hodiny vku hfseu A este ked mam cas tak sa idem prejst. Takze ku strave zacinam denne o 6:30 ranajkami, vacsinou 1/2 misky tvarohu nizkotucnehk 125g, desiata je bud mrkva alebo pomaranc pripadne 1/2 macesu, obed mam doma mensiu porciu ziadne vyprazane, mastne ziadne bravčové, hovädzie len kuracina a ryba, prílohy pomenej a vacsinou len zemiaky a kopa zeleniny. Olovrant je polievka nie zahustena a zasmazena. A vecera kaleráb, jogurt... A jwm jazde 2 hodiny naposledy okolo 18 hodiny, nejem sladke ale.obcas zhresim :-D , pijem dostatocne asi 4-5l vody.

odpovedam

Blbost, ziadne tabletky do seba nedavaj. Podla mna jes malo. Mas dobry jedalnicek, ale mas tam malo ovocia, pridala by som viac bielkovin. A je hlupost si davat limit, ze nejest po siestej. Jedz, ked si hladna. Inak si telo robi zasoby vo forme ukladania tuku. Co sa tyka pohybu, tak 30 minut pohybu/cvicenia je malo. To palis len sacharid, nie tuk. treba cvicit dlhsie. Efektivne budes chudnut v kombinacii kardio cvicenie (idealne intervalovy beh) a posilovacie cvicenie (svalova hmota spali viac kalorii). Si na dobrej ceste. Ale nezabudaj, ze zdrave chudnutie je cca 1kg za mesiac.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.