Zúfalá zo seba tam dole

Príspevok v téme: Zúfalá zo seba tam dole
teguelinka

ženy,ja neviem,či vo mne je nejaká vada,alebo chyba :(už nedokážem to vydržať,som smutná zo seba,pocity beznádeje ma ovládajú totálne.
mám po 20-ke,partnera mám už dlhé roky,pokúšali sme sa o styk hádam stokrát,nedalo sa.som totálne zatvorená,keď má k tomu prísť,bojím sa tak staršne bolesti.Vždy,ked do mna vošiel,kričala som od bolesti,mna TAM BOLI AJ JEDEN JEHO PRST alebo môj prst.Nikdy som nemasturbovala,ani som si tam nič nedávala,ani len tampon,vôbec,celý život.Možno aj preto.
Pred pár dnami sa nám konečne po roku skúšania podarilo aspon pretrhnúť hrubú panenskú blanu,krvácania,bolesti som si teda užila kvalitne.Dnes som bola za gynekologom,ale nebola som schpná ,aby mi zobral aspon stery,nič,nedala som sa mu ani so zrkadlami poriadne pozrieť dovnútra,len na povrch som ho "pustila ".:(((((((((som zo seba zufalá prišerne.Bolí ma najmenší dotyk v tej oblasti !!!ešte,ked som vzrušená ,napríklad,ked sa s partnerom maznáme,takk jeden jeho prst ma nebolí,ale potom akonáhle príde na styk,tak sa stiahnem:(
gynekolog dnes bol zo mna totálne už zufaly,nevedel ako na mna :(nenormálne ma bolí vyšetrenie,a vôbec,mám panický strach z toho,že mi ublíži niekto tam dole,či partner,alebo gynekolog.Len raz sa podarilo zobrať ster ,aj to len tak z kraja,moc som mu nedovolila :((inak nikdy,a vtedy neviem ako som to dokázala.Bolí ma styk,bolí ma obyčajné vyšetrenie.:((((( neviem,čo so sebou .dal mi na vyplachovanie roztok Rosalgin,ale ja nechápem,ako si ho tam mám napchať ten piest !!! som sa pokúšala teraz hádam pol hodinu!!nejde to tam,leje to povedla,nevsuniem si ho tam:(ja už fakticky neviem.Lebo od styku mám pálenie a iné problémy.a fakt netuším,čo so sebou:(
máte to aj vy niektorá ???zápasite s tým?alebo som len ja vadná?:(
patner,gynekolog je zo mna zufaly,ja sama zos eba ešte viac :(je mi do plaču hrozne

pompiKolacik

No koniec .:DDD
Uz ked som videla vase prezyvky ,viem ,ze nema vyznam citat dalej .
Aj vam krasny vecer prajem ;)

Prezyvka55

pompiKoláčik to nie je o detektivkach, urcite by jej to prospelo, myslim ze dostala skvele rady a mala by sa liecit po psych. stranke pretoze zivot na internete v imaginarnych problemoch podla mna nie je to prave orechove. Mozno v zivote trpi nedostatkom pozornosti alebo socialnymi fobiami a tak si nahradza kontakt s ludmi dopisovanim na internete kde sa na okamih stava stredobodom pozornosti pri rieseni jej imaginarnych problemoch.
Tazko povedat kedze tu osobu nepozname ale urcite by mala vyhladat pomoc vo vlastnom zaujme nakolko nezije plnohodnotny zivot.

ebi777

pompiKoláčik
nie som slepica, a inak ten tvoj výrok beriem ako urážku!
Len mám určitý stupeň intelektu, a keď čítam jednotlivé príspevky od rôznych prispievateľov, zároveň ich nechtiac aj psychologicky analyzujem a si vytváram zároveň aj obraz o nich,, chápeme sa?!

kabel

smirovat? si kompletna? napochybach alias teguelinka si totalne vymysla a zabija cas inych ludi, ktori sa jej snazia odpovedat a pomoct, co je uplne zbytocne
zakladat fake temy sa ti zda ok?