Vypisuje inym

Príspevok v téme: Vypisuje inym
delila347865

Vcera som zistila, ze moj priatel na pokeci vypisuje komentare pod fotky bab z naseho mesta, ani ich nepozna, len im komentuje ake su krasne.... zistila som to , ked sa preriekol, a stale mi vykrikuje, ze nerobi nic zle a ze na tom nic nie je.....som fakt cudna, ze mi to vadi a ze mi to normalne nepride? Mne nikdy nepovie sam od seba, ze som krasna, hoci sa o seba staram poriadne.... co si o tom myslite?!

leg station

hm, vystudovany ako VS ?

nuz, asi druha puberta..

lebo takuto potrebu som nemal ani v 18tke a to som normalne zdravy jedinec. na zeny. ale strapnovat sa vypisovanim ake su uzasne, tak to ne, dik.

namiesto toho casu, co stravi VIRUTALNE pozeranim na upravene obrazky zien, na ktore v realite tazko bude mat, by ta mal zobrat niekam VON.

ale pekne pekne.. ked 30+ sa necha takto uniest.. facebook je dar.. dar pre tych., co postupne vykoristia tych, co tomu prepadli :)

tesim sa ze akcie stupaju!!! :D

delila347865

No mam 24, sme spolu okolo 2 rokov...akoze on vzdy bol taky trosku suknickar, ked sme sli napr na veceru vedel ,,poflirtovat,, s casnickami a viem ze v minulych vztahoch bol neverny, ale vravel,ze to lutuje a ze uz nic take nikdy nechce urobit, no len zacinam o tom pomaly pochybovat

jrak

on ma 30 a teba odhadujem na 19, 20, mozno to bude syndrom 30rocneho, citi sa uz stary a chce este vyskusat co najviac zien, je vybujaceny ? kolko mal bab?

geopardica

Pokial ste spolu,ine baby by mali byt bokom a nemal by inym vypisovat... nieco mu chyba-preto sa pytam,ci nemate nejake nedorozumenia v poslednej dobe,moze mat so sebou problem-zdviha si ego,tazko hovorit,ked si ty s nim,ty ho poznas,ako dlho? Predtym si si taketo veci vobec nevsimla?

delila347865

okej, ja viem, ze to nie je nejaka strasna vec, ale nemyslim si, ze je to spravne,citim sa z toho divne... btw a je zamestnany, vystudovany a byva sam a ma po 3Otke

leg station

podla mna ma psychicku poruchu ze chce byt stredobodom pozornosti.

kto normalny a psychicky zdravy ma nutkanie vypisovat a obdivovat vudzich ludi.

inak je na tom pracovne ako? studuje? zivy ho mama hotel ?