Potrebujem nového gynekológa, ktorý vám vedel pomôcť pri vašich ťažkostiach?

Príspevok v téme: Potrebujem nového gynekológa, ktorý vám vedel pomôcť pri vašich ťažkostiach?
KopaNešťasta

Ahojte baby som zúfala, už dlhší čas v marci to bude presne rok ...ma trápia isté gynekologické problémy. Môj gynekológ mi nevie poradiť len mi predpisuje mastičky, gyn. vajíčka, ktoré mi nepomáhajú. Presne pred rokom ma začali trápiť výtoky, ktoré niekedy svrbeli niekedy nie niekedy ma to tam štípalo niekedy nie. Niekedy bol výtok vodnatý, niekedy bieli, niekedy žltý. Ide o to že sa ho neviem zbaviť stále mám s tým problémy. Mávam aj bolesti v oblasti podbruška, chodievam často aj na wc a bola som niekoľko krát aj u urologa a mechúr je v poriadku. Mne ani tie mastičky nepomôžu a nie žeby vyliečili niečo. Navyše brala som antiku a tu som vysadila a vzniklo to že stále mám krvacanie. Počas celého cyklu každý deň. Gynekolog tomu vraví ako špinenie počas ovulacie a vôbec to nerieši jedine znova nasadiť antikoncepciu ale to ja nechcem. Chcem sa liečiť a už ako keby ho otravujem, stále vysvetluje kolom dokola je to normálne a isté ženy mavaju výtok. Ale myslím si že ked mám bolesti v oblasti podbruška a vytok tak že mám premočené nohavičky a o sexe ani nehovorím aký je bolestivý tak si mi je do plaču. Vždy vraví to nie je až taký závažný zdravotný problém. Neviem si už pomôcť. Bola som aj u imunologa a nič.

Baby prosím, napíšte ak poznáte nejakého dobrého gynekologa, ktorý je ochotný a hlavne vám vedel pomôcť. Som zúfala, a som ochotná i cestovať 80 km, alebo navštíviť nejaké dobré gynekologické centrum.
BA, TT, NR, PN okolie

veľmi pekne ďakujem

KopaNešťasta

Taktiež stále mám v pošve streptococcus agalactia ale lekár vraví že je to ok ... že to nie je problém