Hnedy vytok, nafuknute brusko, bolesti pŕs....tehotenstvo?

Príspevok v téme: Hnedy vytok, nafuknute brusko, bolesti pŕs....tehotenstvo?
savanah5

Viete mi niekto poradiť, či príznaky ktoré mám sú príznakmi tehotenstva? MS mám mať o 2 dni, ale už 5 dni mam nafúknuté bruško, bolestivé prsia, prve tri dni som mala biely-až svetlo žltý výtok , no posledné 2 dni mám hnedý až tmavohnedý (ale nie krvavý) . Mám počkať do MS či sa dostaví, alebo mám ísť kúpiť test? Môžu byť tieto príznaky tehotenstvo?

Kikapatko

Zdravim vas.chcem sa vas spitat uz 21 dni mi meska ms robila som som uz 4 teh.test a negat.ale mam bolest v podbrusku a slabo hnedy vytok nafuknute brucho a pobolievaju ma prsia mozete mi poradit

Kikapatko

Zdravim vas.chcem sa vas spitat uz 21 dni mi meska ms robila som som uz 4 teh.test a negat.ale mam bolest v podbrusku a slabo hnedy vytok nafuknute brucho a pobolievaju ma prsia mozete mi poradit

jajahsj

moze to znamenat aj tehotenstvo .. mala som to iste .. ale v den menstruacie ... ma velmi bolelo brucho ..presne ako keby som mala dostat .ale isiel mi len hnedkasty vytok to trvalo 5 dni ..a menstruacia sa nedostavila .. po zakupeni testu som zistila ze som tehotna .. tak isto ma velmi boleli prsia ...... ale moze to znamenat aj zapal .. a mestruaciu mozes dostat aj s omeskanim .. takze moze to byt aj jedno aj druhe ... kupila by som si test :)

Nv

Dobry den chcela by som sa s vami poradit mam uz 4 dni hnedy zapachajuci vytok a mam nafuknute brucho a som casto unavena a chodim casto na wc menstruaciu mam nepravidelnu moze to byt tehotenstvo? Ci nejaky zapal? Pri dr som este nebola este ale chystam sa tam...prosim poradte mi

rovinka

Vsetky tieto priznaky su zaroven priznaky predmenstruacneho syndromu, ja toto vsetko mavam vzdy tyzden pred menstruaciou... takze nemusi to znamenat nic.
Test si kup, ked Ti bude MS meskat.

pipanat

Ja som mala pri oboch tehotenstvach velmi bolestive prsia a pocity, akoby som tu potvoru mala dostat...nastastie nedostala a su z toho dve krasne dievcatka:)ale odporucam test, ja som si ho robila vzdy cca 2 tyzdne po termine kedy som mala dostat menzes.