Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nervozna žiadne chudnutie

Príspevok v téme: Nervozna žiadne chudnutie
nervozna

Neviem už čo mám robiť :/ som zúfala mam 21 rokov snažim sa už dva tyždne chudnúť a žiadne výsledky.
Samozrejme zdravo jem a snažím sa cvičiť ALE
Poslednej dobe som nervózna ,, skúškove obdobiie, učenie sa do noci plus rod. problémy = jedenie a jedenie :/
Pomohol by niekto nejaké rady? ďakkujem pekne
Hlúpe pripomienky si prosím nechajte pre seba.

KILECKO

MAS vela ucenia a vyjedas sladkosti kup si namiesto toho ovocie a zeleninku .co tak jablcko a mrkvu nakrajanu na kolieska a to vyjedat pri uceni ,alebo mandarinky,pomarance ,ak mas chut na sladke co tak hrozienka .Skus a uvidis.

winki

dva týždne nemajú žiadnu výpovednú hodnotu. A na zmenu životného štýlu je treba hlavne pohodu a vyrovnané obdobie....

skajka

zacni fajcit a nebudes mat chut do jedla. ale pokial mam poradit zdravo, skus si kupit chrom, to pomaha, najma ak mas chut na sladke (aspon mne pomohol).

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.