Objednával už niekto doplnky z americkej stránky?

daniellka26

Vážne? Tak to si ma riadne potešila, ja som myslela, že automaticky sa platí clo všade. Dala som ten najlacnejší prevoz za 4 doláre. Ja som ochotná platiť za doplnky, ale za somariny ako prevozy a prevody nie. =D

odpovedam

Prave pozeram, ze zasielka ma stala 30€ a z uctu mi strhlo 31€. Takze v mojom pripade to drahe nebolo. Ani ja som tam nemala colnu prirazku.

daniellka26

ahojte, no aj som to už objednala, ale neviem ako to budem robiť v budúcnosti, lebo takto sa nedá dávať prachy na banky a clá. Objednala som za 42 euro, na začiatok, aby som vyskúšala, či mi pomôžu tie doplnky, cca 2,50 euro stoji prevoz (čo je super), ale ak teda je pravda, že ešte 20% clo, tak ďalších 8,50 plus tak to vyzerá, ako pozerám na cenník VUB banky a ak som správne rozumela, tak prevod peňazí 9 euro...Čiže prakticky doplnky mali hodnotu 42 euro, no ja zaplatím cca 60 euro... :-/

redka

Predsa som este nakukla. Musi to byt embosovana karta. Ja mam mbank. Pozor aby ste neplatili este za prevod. V mank a zune je to zadarmo.

daniellka26

Ja mám zatiaľ tiež v košíku za 50 eur, tak uvidíme a myslím, že to môže byť normálna Visa alebo Mastercard, či? Dúfam teda...