Niečo účinné na bolesť zubu?

Príspevok v téme: Niečo účinné na bolesť zubu?
pikky

Ahojte. Vedeli by ste mi poradiť niečo účinné na bolesť zubu??
Dlhodobo mám problémy so sedmičkou, od začiatku roka som bola už 2 či 3 krát u zubára. Nakoniec sme pristúpili k tomu, že mi ztade vytiahne nervy. Dnes som tam bola, dala mi takú nejakú ,,umŕtvovaciu mastičku" na tie nervy, 3 hodiny to bolo v pohode, nebolelo, a odvtedy nič. Bežne mi zabrali aspoň lieky proti bolesti (mig) ale teraz nič. Stávalo sa aj predtým, že nezabrali, vtedy pomohol ľadový obklad. Ale teraz nezaberá ani ten. Už som z tej bolesti úplne zúfalá. Natieram si to miesto aj alpou, ale ani to nepomáha. Neviete niečo poradiť, prípadne nejaký fakt účinný liek ktorý by som si mohla ísť do lekárne kúpiť? Prípadne niečo domáce? Cesnak a podobné veci mi však nikdy predtým nepomohli, pochybujem, že by pomohli teraz. Zbláznim sa už. Vďaka za rady.

pikky

Kúpila som si nakoniec Valetol, no žiaľ nepomohol ani ten. Čo už :( Zatiaľ nad vybratím zubu neuvažujem, resp ak nepomôže ani vytrhnutie nervov, pristúpim k vytrhnutiu zubu, čo by ma ale dosť mrzelo, lebo šestku, hneď vedľa neho už tiež nemám.