Moj priatel nema rad oralny sex...

Príspevok v téme: Moj priatel nema rad oralny sex...
laura69

Ahojte.. Mam priatela uz skoro rok a pol a tam dole sa ma jazykom este nedotkol..vzdy sa hrajka v blizkosti ale do cierneho nikdy..pred tym som s tym nikdy problem nemalasom tam dole zdrava nesmrdim ani nic ...minule som sa ho pytala ze preco ma nikdy nerobi jazykom povedal ze on to nerobil nikdy mal kopec zien a ziadnu neuspokojil ustami..ja mu vzdy dam oralny sex milujem ho a chyba mi ze sa ma tam dole nedotkne.. Lebo ja som to vzdy mala rada..co mam robit? Prehovarat ho ci nechat tak ako to je? :(

KapriSko

Asi ma za toto moje pohlavie ukameňuje xD Ale pokial to od neho vazne tak chces, tak moja rada znie aby si uplatnila zname pravidlo: \\\"If you want to get head, you have to give head\\\" xD

My s priatelkou toto riesit nemusíme. Ja vacsinou idem dole sam od seba, nemusi mi to nikto hovorit. Nie je to sice nieco co si nejak extra uzivam, ale robim to pre nu lebo ju milujem. A skor toto by mal byt hlavny dovod k tomu aby to spravil - nie prehovaracky alebo \\\"vydieranie\\\" xD.

Ale pokial to vazne chces, a inak sa ho neda presvedcit tak to sprav tak ako som pisal vyssie. Ale podla mojho nazoru tam urcite bude hrat nejaku rolu aj ta psychika. Ked ho k tomu donutis, a budes pritom vediet ze sa mu to hnusi, alebo ze to robi koli necomu inemu ako pre teba tak si to urcite tak neuzijes a budes myslet nato....

vycerpavajuca odpoved xD