Bojim sa ze mam rakovinu hrubeho creva

odpovedam2

tieto hlieny byvaju pri alergii na mlieko aj, alebo to moze byt aj histaminova intolerancia (mam obe). a mna chronicky bolieva napravo v bruchu, nie nalavo.
aha, a testy na to si pytaj specialne, lebo u obvodnej som mala vzdy negativne vsetko. a tebe tam nejake alergeny nasli ale nevedia ake a kaslu na to, ze? ja osm bola tiez na gastroskopii a 4 roky jak j.bnuta sa taham po doktoroch a nikto ma na to neposlal az som sa nastvala a pytala na to testy, napr. na kvasinky a take mi spravit nechceli, ale na toto mi na gastre teda robili ale sami od seba ma na nic take neposlali. ale ja napr. som mala aj velke bolesti zaludka, kazdu chvilu zapal, palenie zahy, strasne som schudla atd. este stale nie som uplne ok, ale je to ovela lepsie a to drzim len tu bezmliecnu dietu, tu histaminovu nie, ved to by som nemala co jest

Mima.89

Ahoj, rozhodne sa nemusíš báť že ide o rakovinu hrubého čreva, pretože jednak je to záležitosť väčšinou mužov v strednom a vyššom veku no čo je najdôležitejšie, toto nie sú príznaky tejto rakoviny. Skôr možno ide o kolitídu, treba sa vyšetriť lekárom ale myslím že na kolonoskopiu ťa ani posielať nebudú, postačí na to sono a vzorka stolice s hlienom.

rondusss

Nic,zistili mi ze mam zvysene mnozstvo alergenov (nevedia akych) .. Bola som na gastroskopii a viac to neriesili pricom som chodila k doktorke kazdy druhy tyzden.. A bolesti s navalmi som mavala aj kazdy druhy den,nemohla som ani von ist nakolko aom nevedela kedy a kde ma to chyti.. A teraz to mavam tiez ale nie tak casto..ale hlien som spozorovala asi tyzden dozadu 3x...neviem co robit

rondusss

Ahoj... Ja mam tiez hliny a v lavej strane ma boli.. Mavam navaly hnaciek a silnych bolesti z nicoho nic... Krv ziadna ale hlieny tiez,, bola som u doktorky ale nic nezistila z krvy a stolice,,a na kolono sa bojim....