Kvasinkové ochorenie

Príspevok v téme: Kvasinkové ochorenie
žofia

Má niekto skúsenosti liečby kvasinkového ochorenia Candida? Ako sa zistí toto ochorenie? Mám hrozné bolesti klbov, svalov, hrozná únava, zahlienené a ubolené hrdlo, kašlem, zahmlené videnie,... leukopéniu a začína depka. Všetky moje vyšetrenia sú vraj dobré podľa mojej lekárky, alebo len malé odchylky. Poradí mi niekto? Vopred Vám ďakujem

mica

myslela som si len kvoli tomu,ze si niekde pisala,ze mas dobre skusenosti s liekmi na prirodnej baze.myslela si nejakymi z lekarne,alebo je specialna predajna kde sa kupuju?teraz neviem konkretne v ktorej temy sa to tykalo,ale ja by som chcela vediet skor vseobecne

Ivka 1

Dievčatá ak chcete niečo robiť s tou
únavou a riešiť aj iné svoje zdravotné
ťažkosti napíšte mi na mail. Poradím riešenie.

žofia

Jaja,
robím maximum pre svoje zdravie. Bolesti a únavu mám stále, ale s tým, že ráz sa to utíši a inokedy nemôžem vydržať.
Ako sa darí Tebe?

jaja

to zofia
asi skusim zmenit tu doktorku.take veci sa robia ale tazko,lebo ak ten novy doktor nepochopi ake mam problemy a budem mu zase zbytocne vraviet vsetko dookola a zistim ze to bolo aj tak zbytocne,tak budem mat z toho akurat nervy a zbytocne minutu energiu.ved este uvidim.daj vediet ako sa ti bude darit.pekny den:-)

žofia

- Mikaela a Ty si ju mala potvrdenú? aké vyšetrenie Ti robili?
- Jaja, aj cvičiť som začala, tibeťanov poznám, je to fajn. Jaja, ale ozaj pouvažuj o zmene lekárky, lebo je to až veľmi odvážne, ak vieš o probléme a ona je proti, nechápem, možno sa ja mýlim, ale pre nás je prvoradé zdravie...
- moja mi vysvetlila a ozaj má pravdu, ja chcem byť hneď a zaraz zdravá, ale ako dlho som to telo a dušu ničila, na to som zabudla...
Takže všetko chce čas a trpezlivosť.
Prajem Vám krásny a úspešný deň a veľa zdravíčka

žofia

ďakujem pekne, ale nemyslím, žeby som mala mať ženské ochorenie. Hygiena a partner bez problémov, chodievam pravidelne na preventívy a je to OK
Skôr pripúšťam kvapôčkovú nákazu (kašeľ, kychanie... )