PPP a psychika dole vodou

Príspevok v téme: PPP a psychika dole vodou
Amily

Môj problem spočíva v tom že som schudla z 89 na 63-62kg .. A ešte väčší problem je že chcem mať okolo 55kg,ale moja psychika to nechce dovoliť .. Chudnem,chudnem a potom sa prejem.A takto to je stále jak niejaký kolotoč a ja som už mooc zúfala.Neviem čo mam robiť .Poradte mi ako by som mohla schudnuť tých posledných kil ..

Maoam

cau, telo ma svoje hranice

kazde jedno

27kg, uz ti asi nefunguje dobre logika (prepac, toto nie je myslene ako atak voci tebe) - preber si, kolko % z tvojej povodnej telesnej masy je dolu, aj ked nepoznam tvoju vysku, je to markantny ubytok hmotnosti

proste stacilo

aj tak ta to dozenie, ked tento fakt nebudes respektovat

s tymto stavom to uz sama nedas, vyhladaj prosim psychologa, cim skor - mas pravo na pomoc, vsak ju uz hladas...

drz sa a never tomu, ze tych 55kg by ta urobilo stastnou, je to fatalny omyl

eliška123

Ahoj...

Keď ťa bolí hlava, dáš si tabletku. Hej, tak to väčšina ľudí robí. Ale čo tak sa zamyslieť, že možno tá bolesť hlavy ti chce len niečo povedať? Naše telo s nami komunikuje. Snaží sa nás upozorniť, hľa, tu je problém, prosím vyrieš ho kým je čas. A čo spravíme my? umlčíme ho. Nejakou tabletkou... toto je rovnaké. Skudla si 27kg!!! to je obrovské číslo. Ktovie za aké obdobie. Vieš čo to je 27 kíl? tvoje telo musí byť určite v nejakom keď už nie šoku, tak prekvapení určite. A keď ti teraz začali prežierania. Ako sama hovoríš, psychika ti to nechce dovoliť. Myslíš, že kvôli čomu to robí? aby sa ti vysmievala? asi sa ti snaží len povedať dosť. že už je toho moc. že to že schudneš na nejakých imaginárnych 55 kíl, ktoré si si určila, že sú ideál, že to možno bude znamenať, že sa prehupneš do bulímie, ktorá radím ti dobre, zničí ťa... je to sviňa, ktorá ti vezme všetko. a nechá ťa pohodenú niekde hlboko v ... a bude sa ti vysmievať. nad tvojou beznádejou, slabosťou.... skús jesť pravidelne 5 krát do dňa vyváženú stravu, v primeranom množstve, aktívne ži, teš sa zo života, pomáhaj tým, ktorí to potrebujú, tvor, buď produktívnou, milovanou, charizmatickou, veselou ženou a uvidíš, možno sa váha pohne. A keď sa nepohne, ale ty budeš milovaná a krásna, spokojná. Zaľúbiš sa do seba sama ;) ... nezahrávaj sa s odmedzovaním a diétami. Ja som si toto všetko uvedomila neskoro. Teraz som závislá na jedle a teraz, ak chcem toto všetko čo som ti vypísala musím bojovať nonstop. A je to veľmi ťažký boj. :/... prosím zachráň sa, chyť to pod kontrolu, kým ťa to nestiahne tam, kde sa už ťažko stáva ... veľa šťastia, verím v teba