Antidepresiva a libido

RNG

Hyperverntilacna tetanie je najma zo stresu, ked clovek prudko dycha a znizi sa mu v krvi prilis hladina CO2. co vedie k blokovaniu nervovych signalov.
Samozrejme to nema nic s nedostatkom serotoninu ani depresiami, takze liek na serotonin s ucinkom ssri tu nie je naozajstne riesenie
Riesenie je odstranovanie stresu, ukludnovanie a pripadne ukludnujuce doplnky ako napr L-theanine a zmes vitaminov Stress B

ladyS

v marci sa zacne 7rok ze nemam libido ze som chora pricom psychiatra som vyhlafala az takmer po dvoch rokoch od prepuknutia chorobya uz som nemala dva doky libido pricom som este nedostavala ziadne lieky.Po dvoch rokoch strasneho stavu som vyhladala psychiatra a zacala som liecbu kt poxostavala z lahsieho antidepresiva a uz sa zacne piaty rok ze buem dostavat injekcnu liecbu.Libido nemam nie som schopna intimneho vztahu nic ma nevzrusuje ale uz je to rok co pred menstruaciou sa mi vzdy raz mesacne vrati libido ze to je uz uspech.V cakarni som sa zoznamila s mladou zenou uz po rozvode ze manzrl nebude cakat na to kedy sa jej vrati uz piatu rok ho nemala.Vela ludi s psychiatrickou fiagnozou sa rozvefie lebo partnery cakat nebudu kedy sa libido vrati rozvratene rodiny ako som sa dozvedela od druhej starsej pacientky co celizivotne sa lieci.Uz by m to libido nevadilo uz som sa zmierila s tym ze sa mu nevrati ani o 10 rokov ale co ma stve ze sa od toho velmi pribera.Endokrinologma na to upozornul zr krasne v priemere 10-16kg za rok pricom ja uz piaty rok to idem brat-injekcie ci nemozem na vladtnu zodpivednost uch prerusit za dva roky by som bez injekcij schudla a po dvoch rooch pokracovat.Vyzeram hrozne aj ine sa v ambulancii na to stazovalu lekarke pocula som.Nevedia vyrobit injeckcie kt nepodporuju chut do jedla?prve dni po injekvii umieram hladom.to sa neda porovnay so stavom ked som bola zdrava a normalne som jedla neboli xiadne problemy.od kedy mi ochorel mozog zivot sa mi znicil vsetko sa zmenilo hlavne to ze uz vyzeram ako prasa.Mozno o dve tri roky vyzdraviem ale budem vyzerat ako morbidne prasa.nie je ina nahrada?vraj je to koli tomu ze su resostentne voci inzulinu preyo sa tsk krasne pribera od nich vyzeram strasne.Uz mi je jedno aj ked sa mi v xivote nevrati libito len aby som uz tie injekcie nemusrla od nadvahy.ma bolua klby nemam na to prisposobenu kostru