Môže byť tento jedálniček pri diéte 600kcal?

marianne11

Ja keby som jedla 2000kcal denne tak vyzeram ako prasa. Zatial 4 den, -1kg a jem aj viac, aj 800kcal som mala vcera. Mne to proste nejde tak ako u ostatnych..

0vecka

inak odkial beriete tych vasich 600? to by ma skor zaujimalo lebo podla tohto nasej zakladatelke na extremne zhadzovanie staci 1000 .. co by mi prislo realisticke 600 je fakt ze nic akoze moze mat nejake odchylky treba pohladat nejake statistiky ale neverim ze az take by mala ze 50% a podobne

odpovedam

0vecka, tam mi vyslo na udrzanie 2021 kcal... nuz :D som si myslela, ako vela jem a ono by som mala jest este viac?

Nová2014

Ahoj, prave som si rátal kolko by som mala ja zjesť kalórii ak chcem schudnúť a vyšla mi skoro rovnaká hodnota 624 kal. Tebe tento tvoj jedálničk pomohol a kolko ho vlastne držis? A cvičiť aj?

marianne11

Super, dakujem za skvele tipy. Ono baby ja som uz raz schudla, ale ovela drastickejsie. Mala som zle obdobie, bola som chora atd, 2 mesiace, 7kg, tuto vahu som si udrzala cez rok a jedla som normalne, ked sa doslova neprejedam, tak mi to ide, ale mna zabili Vianoce, total...jedla som o polnoci, sladke, slane krizom krazom, mala som obrovsku spotrabu:D Zatial som schudla 1kg za 3dni...Ono mne sa vsetko uklada do dolnych partii tak si to viete predstavit, preto 48-50kg chcem mat, pri tej vahe sa citim idealne

odpovedam

no neverim... ja mam tiez 158 cm, vahu 47 kg a robim vsetko pre to, aby som pribrala. Nechce sa mi verit, ze mas z coho chudnut. Viem, ze kazda sme ina, ale zase az take rozdielne postavy mat nemozeme... ci? ja jem denne okolo 1800 kcal a to priberanie ide pomaly. Jedla sa fakt neboj. A co sa tyka cukru, tak fruktoza nedviha inzulin, toho jedz dostatok. Problemom su skor polysacharidy, ktore ti udrzuju zvyseny cukor po dlhsiu dobu. Tam mimochodom patri aj repny cukor, malokto to vie. Takze ked uz fakt cukor, tak bud ovocie alebo trstinovy.

m8cr6

robievam aj taký šalát so šošovicou. uvarím si šošovicu vo vode, pridávam nízkot. mlieko trocha, lyžičku octu, no možeš aj viac, podla chuti, rozdrvený menší cesnak, soľ a varím až do skoro kaše, potom šošovicu zamiešam do šalátu v ktorom je nadrobno paradajka osolená, ladový šalát aj celú hlavičku a ešte keď som velmi hladná, uvarím si jedno vajíčko, bielok nakrájam a žltko rozpučím a zmiešam a to je taká skvelá chuť s tou šošovicou a tým šalátom:)
a všetko to je rastlinné, nízkotučné a zdravé :) okrem vajíčka, ale tak troška cholesterolu, to nič..občas keď som lenivá, tak si kúpim konzervu fazuliek a to si primiešam do takého šalátu..zeleninová polievka je skvelá..čisto len zeleninový vývar jesť ak vieš, že deň pred tým si velmi zhrešila v jedle, taká polievka čo môžeš chlípkať celý deň :) A druhý deň zas jesť normáne :)
je to fajn experimentovať :) napr. vyrobiť si domáce sójové mlieko zo sójových bôbov a drť zo sóje môžeš použiť do omáčky, tá sójová drť má schopnosť prijať chuť omáčky, niečo ako tofu..:)
.. ráno si môžeš aj čokoládu dať, alebo palacinku, ráno si pamataj že môžeš hocičo, potom už obed prispôsob a večer zas len tak dietne, neboj, pojde to dolu samo :)) ja som chudla pri svojej výške 162 zo skoro 70kg :/ teraz mám 52kg a tak si to držím už asi cez 2 roky, zmenila som sa veľmi. a chudla som pomaly..3 roky som chudla kým som sa všetko naučila, upevnila sa, niečo prehrala aj som skúšala diety, lieky somariny...potom som sa rok dala na cvičeniea to mi tiež velmi pomohlo, hlavne psychicky aj čosa týka pevnej vôľe v jedle, ale to som ešte nemala frajera..teraz už na cvičenie času nemám :D.. no bol to boj :) ale môžem už povedať, že sa mám pod kontrolou aj keď beriem antikoncepciu a viem, že už raz som tučná bola a ten nábeh mám na priberanie, proste dá sa to, len nesmieš z extrému do extrému, telo ti to potom vráti a nebude sa ti to páčiť..pomaličky treba a budeš spokojná. ak dáš každý mesiac dole kilo, pol kila, je to v poriadku :)hlavne nie viac lebo si to neudržíš. ako sa vraví, pomaly dalej zájdeš. musíš sa najprv naučiť na režim:) veľa šťastia :)

marianne11

fuuu to znie dobre! ďakujem za radu... skúsim:) pod 48kg nechcem ist nikdy uz minuly rok mi pri 49 moj hovoril kde je jeho okruhly zadocek ze ho chce naspat:D