Dcera ma odmieta

Príspevok v téme: Dcera ma odmieta
miskahriska

neviem ani ako zacat.dcerka ma sest a je prvacka.jej spravanie ku mne ma strasne trapi.odmieta ma vravi ze ma neznasa s priatelom sa dost casto hadame ona chce len jeho stale ho stiska hlatka chce byt len s nim.chcela by som sa rozist ale ona vlastnej matke povie nech si ide a ze ona zostane s nim,ale ja uz nevladzem mala mi povie ze sa k nemu hnusne spravam,a ako sa mam?ked uz nevladzem

gfdf

ani sa necudujem ze tvoja dcera ta nenavidi. je mi jej luto. aje mi aj luto toho nenarodeneho dietata. nechces sa rozist s priatelom len tak bez vazneho dovodu? len tak lebo chces byt zaujimava a potrebujes pozornost a ziarlis ze dcera ho ma rada..? niesu toto nahodou tie "dovody"?

fyz

0vecka : takze mi chces povedatkeby sa v skole pref tebou tvoji kamosi zabavali na bradavke tvojej mami, alebo keby nejaki uchylovia z pokecu vypisovali tvojej priatelke ze by pocmulali jej bradavku, to by ti vobec nevadilo a pripada ti to uplne normalne??? na tom albume nieje zle ze ona ma take fotky alebo co, ale ide o to ze ma take fotky len tak na pokeci v albume a este uplne verejne

0vecka

no nevim podla mna uplne oycajny album a tu bradavku som si fsimol az pri tretom pozreti... akoze ja na tom nic nevhodneho nevidim...

zewa

Freud nikdy nepoužil pomenovanie Elektrin komplex. Pretože on je autor, prikláňam sa k jeho pojmom a nie k tým, ktoré použil niekto po ňom.

september

Presne tak, tie fotky na to ze si matka dietata su maximalne nevhodne. Aspon keby si ich mala zaheslovane. Malo by to byt tvojim sukromim.

A snaz sa vydrzat s o svojim terajsim, vsak s nim predsa cakas dieta, mali by ste sa fakt vazne porozpravat, a mysliet na buducnost vasich deti, a hlavne ty.

rondusss

Nemoze byt aj to, ze pri komunikacii alebo hadkach s priatelom reagujes dost ostro a ak je priatel tichsej a miernejsej povahy tak ide radsej za nim.. Mozno reagujes podrazdene vacsinu casu a malej je lepsie v pritomnosti priatela..
K tym foto.. Su tam fotky ktore sa fakt nehodia len tak a net do verejneho albumu,pre priatela mozno ale aby ta sledovalo vela ludi..
Skus sa viac venovat malej,ako priatelovi. A pstupne sa to zlepsi,ved si vravela ze aj na tebe lipla :-)

jhhkjh

asi si si nepoyrel ten album kde je ta matka polonaha, a na sebe ma len plienku a na poslednej fotke jej vidno celu bradavku, na dalsej fotke ma roztiahnute nohy. ako neviem komu by toto nevadilo. keby si bol maly chlapec a tvoji kamarati by si pozerali polonahe fotky tvojej mami na pokeci urcite by ti "nevadilo"

0vecka

2 gfdhdfhd ak by vyzerala ako ta babenka tak by mi to az tak nevadilo... akoze kde jej tam vidno prsia?

sa tu tvarite ako kebyze si to tam s niekym rozdava pritom ej to take mile proste matka so svojim dietatom...

rwetgt

a este toto ma poriadne dorayilo v tvojom profile:
"Vzťah k deťom:
deti mám, ale už by som nechcel(a) mať ďalšie NIKDY"

gfdhdfhd

podla mna normalna matka dietata, si nedava fotky s prsiami vonku na net do albumu ktory si moze hocikto pozriet. keby to robila moja mama, tiez by som ju nenavidela. a boh vie co este ine okrem toho robi, ze ju dcera nema rada. btw. ja niesom veriaca. ale taketo fotky si davat verejne na net.. nieje celkom v poriadku si myslim.
0vecka> ty kedby si tak videl fotky svojej mami na nete a mohli by si ich vcetci pozriet, tvoji kamarati, susedia atd. vobec by ti to nevadilo nie?