Rakovina alternativna liecba

Príspevok v téme: Rakovina alternativna liecba
atka 136

Dobry den,chcem sa opytat ci mate osobnu skusenost s liecbou rakoviny alternativnou medicinou to je zmena zivotneho stylu surova stravabez masa a mliecnych vyrobkov detoxikacia posilnenie imunity bratie vit b17,graviola macaci pazur,horke marhulove jadra,vit c,enzymi trypsin chymotrypsin,a ine vyzivove doplnky a vitaminy.Samozrejme bez ozarovania,operacie bez chemosky.Vyliecil sa niekto takymto sposobom?Dakujem Vam za odpovede.

marcela11

Dobry deň,
môjmu dedovi v 77r. diagnostikovali rakovinu prostaty a neskôr aj rakovinu hrubého čreva, absolvoval liečbu doktormi ale stav sa mu nezlepšoval. Vtedy sa dopočul o egyptskej čiernej rasci a o jej zázračných účinkoch, tak začal užívať každý deň 2PL ráno aj večer oleja z egyptskej čiernej rasce celé 3 mesiace. Poviem len, že dedo má už po 80-tke a rakovina mu diagnostikovaná už nebola a olej pije do dnešného dňa. Dúfam, že som pomohla a pripájam pár odborných článkov.
onlinelibrary.wiley.com
www.kitchendoctor.com
www.ncbi.nlm.nih.gov
www.szsm.sk

Marko70

Dobry den.Nasiel som vas prispevok .Dokazeme vam pomoct bez chemoterapiii a ozarovani.Mame za sebou vela vynikajuch vysledkov .. hovorim o celkovom vylieceni sa..Ak mate zaujem tak ma spatne kontaktujte..Nejde o ziadne farmaceuticke lieky plne chemie ktore maju za ulohu predlzovat vasu liecbu a samozrejme nevyliecit vas. V kazdom pripade za info nic nedate ..

p.kolpor@gmail.com

Bordeau

Síce nie som ani som nebola onkologická pacientka, ale objavila som teraz túto tému a ako tu píšete, každá omrvinka môže pomôcť aspoň niečo zlepšiť. Ja mám fantastickú skúsenosť s jednou úžasnou psychologičkou, volá sa Luba Albertová. Tu na tejto stránke je o nej dosť príspevkov, takže sa nebudem rozpisovať. Podstúpila som u nej inú liečbu ktorá skončila úspešne. Píšem o tom ale hlavne preto, lebo pri každej liečbe je najdôležitejšia psychická podpora. A tá sa mi od nej dostala v plnej miere. Možno by aj tvojej mamke pomohol rozhovor s dobrým psychológom. Neverila by si, čo to urobí s telom keď odrazu získaš reálnu nádej.

ahjaj

mrzí ma, že sa choroba vrátila. :(
Kamarátka mojej mamy mala rakovinu tuším maternice, a boli v Budapešti v centre Kovács Ádám ohľadne liečby Celladamom. Celladam nenahradzuje konzervatívnu liečbu, len pomáha po ožarovaní alebo chemoterapii obnoviť činnosť zdravých buniek. Jej povedali, že má pred sebou asi rok života, a povedala, že by rada žila ešte aspoň dva roky, predsa len, mladšia dcéra je príliš malá. Tam jej povedali, že toľko žiť bude, a naozaj toľko aj žila. Verila tomu, že ten Celladam jej pomáha zotaviť sa po chemoterapii a ožarovaní a načas sa mať trochu lepšie.
Keď som bola v kúpeľoch, bola som tam spolu s onkologickou pacientkou. Nejak som tam u nej našla neuveriteľnú psychickú silu a psychiku, ktorá jej pomáha mať dobré výsledky. Takže aj v tomto smere, mať čo najlepšie vzťahy v rodine, nevystavovať maminu stresu, stáť pri nej...
Viem, že sú to len pomocné omrvinky.... ale každá omrvinka môže znamenať, že milovaný človek ostane dlhšie s nami a bez veľkých bolestí...

Atka 136

Ahojte vsetci ozyvam sa po dlhej dobe skoro 5 rokov od kedy som tuto temu zalozila. Mama mala do teraz vysledky v poriadku chodila v pravidelnych intervaloch na onkologicku kontrolu, zial posledna kontrola nedopadla dobre. Nasli jej na Ctcku spodok brucha paraortalne zvacsene uzliny coz znamena ze to je metastaza aj na plucach ma nejaky nodulus. Verdikt je recidovane IV klinicke stadium MTS ad LU paraortalis. Mama nastupuje znova na chemoterapie a ozarovanie. Tak bohuzial choroba sa vratila:(

hanka9

Ivana456- pri navsteve lekarky som odmietla dat sa zaockovat proti tetanu.
Urobila som snad nieco nefer voci ludom ockovanym?

P.s- atka136- myslim si, ze ano.

ni-ka

vladik-mozem sa spytat prosim, ake konkretne prejavy RA mas, aku liecbu beries/bral si, a ake zmeny nastali po uzivani toho produktu?

Vladik

Vazeni, nehnevajte sa na mna, ale zabijate tuto temu, ktoru si urcite vyhlada mnoho onkologickych pacientov. A budu citat o biznise. Aj ked v mnohom suhlasim, co tu pisete...
Chcel som tu len dat vediet o AC11, ktore som nedavno objavil. Je to ten najucinnejsi extrakt Macacieho pazura {Vilcacora}.
-odkaz odstránený-
A viem, ze je casto pouzivany prave onkologickymi pacientmi. Ja ho testujem uz druhy mesiac na sebe {reumatoidna artritida} a musim povedat, ze zacina to zaberat, nechcem to zakriknut, uvidime po dlhsom case, ale vela si od toho slubujem, co som o AC11 cital na americkych strankach.
Vela zdravia prajem vsetkym ludom dobrej vole