Rakovina alternativna liecba

Príspevok v téme: Rakovina alternativna liecba
atka 136

Dobry den,chcem sa opytat ci mate osobnu skusenost s liecbou rakoviny alternativnou medicinou to je zmena zivotneho stylu surova stravabez masa a mliecnych vyrobkov detoxikacia posilnenie imunity bratie vit b17,graviola macaci pazur,horke marhulove jadra,vit c,enzymi trypsin chymotrypsin,a ine vyzivove doplnky a vitaminy.Samozrejme bez ozarovania,operacie bez chemosky.Vyliecil sa niekto takymto sposobom?Dakujem Vam za odpovede.

RNG

Zuzka 48, co sa tyka potlacenia bolesti pri mnohych rakovinach, najma kostnej, cezium chlorid to dokaze aj za 24 hodin a to sa nejedna len o potlacenie samotnejbolesti ako priznaku, ale napadnutie rakovinnych buniek, ktore cezium chlorid alkalizuje a tieto zacnu masove uhynat.
Takze tu znova aspon uvediem
www.cancertutor.com
Davky chloridu su odporucane 2 x 1.5 gramu v 3 deci vody denne, samozrejme treba pri tom davat pozor na hladinu draslika a pripadne si ju doplnit, ked je nizka v krvi.

odpovedam

a preco by sa nemohol? soda a javorovy sirup predsa nie su lieky, ze by mali byt kontraindikovane. a vobec, toto su otazky na lekara, nie na laikov na fore.

Deria

Ajajaaaj, zase urazanie! Treba si vzdy vsimat tych, ktori ako prvi zacali urazat slovami ako: hlupy, krava, mas komplexy a pod. To su ti, co rozputavaju hadky len preto, lebo ma niekto opacny nazor, nez oni sami alebo ked nevedia padne argumentovat.

odpovedam

atka, nereaguj na nu, ani ja nebudem. kto chce, najde si relevantne zdroje a najde si cas na vzdelavanie sa ohladom cohokolvek. ty ani ja nie sme povinne nikoho presviedcat o svojej pravde. Drzim palce Tvojej mamke, nech sa jej dari a uzdravi sa :-). ak chces nieco viac zistit o liecbe rakoviny, najdi si Protonove centrum v Prahe, mozno na nieco uzitocne prides. tak dobru noc, idem dalej pracovat.

0vecka

2 koceľ ak je to tak preco akupunkturisti homeopati akupresuristi chiropraktici atd atd niesu v base? sak sa tak normalne lieci... nechapem o co ti ide?

co sa lekarov tyka to je ina kapitola...podla mna napr taky lekar prveho kontaktu vobec nemusi mat vysoku skolu uplna zbytocnost...

2 andiana inak jj tu astrid som nasiel aj ja ale nasiel som len dva clanky tusim v dvoch casakoch... xcel som cele meno tej pracovnicky alebo konkretnu kliniku popripade konkretne sudny rozsudok lebo to je ako kebyze poviem ze jozo z BA... a nikto mi nic nemoze lebo nikoho som tym neurazil a nevedia mi dokazat ze nejaky jozo v BA take naozaj nespravil .. popripade nejaky zdroj odkial to zistili...

koceľ

odpovedam: Dokiaľ bude liečenie ľudí bez diplomu trestným činom, dovtedy ti sem žiaden človek nič normálne nenapíše.

atka 136

Alicia bud kludna moja mama je uplne v pohode po chemoteraii bola poobede v kostole aj v obchode,citi sa normalne ziadne umieranie sa nekona vidno ze nemas sajnu ako chemoterapia ucinkuje,tiez som bola vystrasena no tie davky sa daju prezit aj bez tazkosti.A nemozem byt pri nej pretoze ona je tam hospitalizovana,ale neboj volam jej aj 3x za den.Zajtra ideme po nu.