Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rakovina alternativna liecba

Príspevok v téme: Rakovina alternativna liecba
atka 136

Dobry den,chcem sa opytat ci mate osobnu skusenost s liecbou rakoviny alternativnou medicinou to je zmena zivotneho stylu surova stravabez masa a mliecnych vyrobkov detoxikacia posilnenie imunity bratie vit b17,graviola macaci pazur,horke marhulove jadra,vit c,enzymi trypsin chymotrypsin,a ine vyzivove doplnky a vitaminy.Samozrejme bez ozarovania,operacie bez chemosky.Vyliecil sa niekto takymto sposobom?Dakujem Vam za odpovede.

koceľ

odpovedam: Keď niekto pýta veľké peniaze zo štátneho rozpočtu a tvrdí že lieči rakovinu chemoterapiou, je legitímne sa pýtať na dôkazy. Obzvlášť keď kopa ľudí po tej "liečbe" umiera. A tvrdenie že bez liečby by zomreli ešte skôr je klamstvo, pretože štatistika hovorí opak.

odpovedam

aha, tak ked nezabija nador, tak co zabija? toto hadam nemyslis vazne :-) ja nie som medik, ani laborant, ale pracujem v oblasti vedy, takze konspiraciam neverim, vychadza uz od zakladu z hluposti a neoverenych veci. tymto by som tuto debatu ukoncila, nemam zaujem niekoho presviedcat, nech kazdy veri, comu chce.

koceľ

odpovedam: A prečo si myslíš že zmenšovanie nádoru vplyvom chémie znamená vyššiu šancu prežiť v budúcnosti? Prečo si myslíš že nádor je zlý a chce človeka zabiť? Veď to isté robí MMS ktoré zaiste odsudzuješ.

odpovedam

kocel, to mas odkial? ved pozorovanim nadoru pod roznymi vplyvmi velmi jasne vidis, ako reaguje. vhodna strava urcite podporuje zdravotny stav, ale nelieci. chemia je silnejsia, silnejsie koncentrovana, preto ma aj silnejsi ucinok.

koceľ

odpovedam: V medicíne chýba vedecký prístup. Nevieme či pacient prežil vďaka chemoterapii, alebo napriek chemoterapii. Dokonca ani neexistuje dôkaz že rakovina je choroba alebo iba prejav niečoho iného. Je podstatne vyššie percento prípadov kedy sa z rakoviny ľudia "vyliečili" pomocou jedla, ako keď začli používať chemoterapiu. Dokazuje to niečo? Určite nie!

odpovedam

kocel, nejde o internet samotny, ide o to, ake zdroje si vyberies. ani to, ze si kupis knihu hned neznamena, ze je pravdiva a overena. Vezmi si motivacnu literaturu, psycholog by ti hned povedal, kto toto kupuje a preco. Ale o tom nechcem. Dobre viete, a to nepopriete, ze je vela pacientov vyliecenenych chemoterapiou. Osobne takych poznam, poznam aj takych, co umreli po chemo. Avsak ani tu to netreba vytrhavat z kontextu. Onkolog nie je vsemocny a ked pride niekto v poslednom stadiu choroby, tak nemoze vinit chemo zo zlyhania. Zato nepoznam jedineho, co by sa vyliecil alternativne. Internet je ako plny hluposti, tak aj plny uzitocnych info. No ked niekto cerpa ako zdroj konspiracie, tam uz pokrivkava samostatne kriticke myslenie. Nie internet ako taky.

koceľ

philips: Nemajú dnes študenti skriptá na internete? Nepoužívate cudzie zdroje z internetu? :-) RNG chápe princíp a má bohatú prax a hlavne VÝSLEDKY. Koľko pocientov vyliečili onkológovia?

philips

alicia, vygooglované rozumy? V oblasti zdravotníctva sa pomaly vzdelávam. Síce zatiaľ iba na SŠ, ale lepšie ako nič. Pokiaľ viem, tak RNG má všetko z internetu tiež... Tak byť tebou by som radšej držal hubu...

Nadejka

alicia je velmi smutne,ked dokazes atke napisat take vety ze ma sa venovat mame, ze ked berie chemoterapiu ze jej nie je urcite najlepsie ,je to velmi ubohe a rozmyslam ,co sa Ti muselo stat ked dokazes takto ludi namiesto povzbudenia citovo ubijat...Nechcela by si byt v je kozi urcite.A neboj nemame diagnozu aby sme si pisali same so sebou,mas zvlastny druh postrehu ked sledujes kto co pise aku chybu urobila v akom case to napisala,ak ti to pomoze ujasnit ja kym napisem odpoved mne to trva nieco dlhsie zatial atka napisala aj dve odpovede,alebo mne prislo nieco na rozum a polozila som jej otazku zatial mi ona odpovedala,nedokazem si ani predstavit ze by som rozputavala nejaku diskusiu len aby som na seba upozornila je to az chore zmyslanie...ale vidim ze teba napadne vsetko mozne,len aby si do niekoho mohla bodnut....zamysli sa nad tym co pises...dnes mame taky problem my o nejaky cas ho mozes mat aj ty, hoci ti ti to nikdy neprajem..