Rakovina alternativna liecba

Príspevok v téme: Rakovina alternativna liecba
atka 136

Dobry den,chcem sa opytat ci mate osobnu skusenost s liecbou rakoviny alternativnou medicinou to je zmena zivotneho stylu surova stravabez masa a mliecnych vyrobkov detoxikacia posilnenie imunity bratie vit b17,graviola macaci pazur,horke marhulove jadra,vit c,enzymi trypsin chymotrypsin,a ine vyzivove doplnky a vitaminy.Samozrejme bez ozarovania,operacie bez chemosky.Vyliecil sa niekto takymto sposobom?Dakujem Vam za odpovede.

andiana

Ovecka

Asistentka Astrid iniciala priezviska je v clanku po nemecky
Ambulancia v meste Linz

myslim,ze je to pravda,lebo clovek ma samolieciace schopnosti a existuje nocebo efekt tak ako pozitivny ucinok viery,tak aj negativny. je to cela vede o tom,ako funguje mysel.

Nadejka

Alicia ja viem citat velmi dobre aj medzi riadkami a nepresvedcis ma o tvojej dobrosrdecnosti aku starost mas o atkinu maminku,keby to tak bolo nevyjadrovala by si sa takto. ,pracujem ludmi a viem co to o komunikacii a slusnosti...Ako Ti mozes byt presvedcena,ze kazdemu musi byt zle z chemoterapie aj my sme boli pripraveni na to ,ako bude zle a nic take sa nedialo,manzel v pohode zvladal vsetko ani neschudol ani mu nebolo zle....ani nikdy nezvracal a nemysli si ,ze ked je atka na fore,ze by zanedbavala maminku a ak tak dobre citas,tak je v nemocnici a nie doma..

odpovedam

alicia, vyskusala som liecbu podla RNG a nepomohla mi. az antibiotika o rok neskor. Ty si lekar, ze si si taka ista? A kocel takisto. Stale tu tocite o dokazoch, no tak nam ich dajte, nech sa aj my nieco priucime, lebo takto to je len vas nepodlozeny balast.

Uvedomte si, ze niektore veci nie su popularne preto, ze proste nefunguju. Nie preto, ze niekto zatajuje pravdu. sami tu pisete, ze na internete je vsetko a ja s tym suhlasim, tak potom kde je podla vas ta cenzura? Mna presvedci to, co je overene, spolahlive, autorizovane a preukazatelne ucinne. Bohuzial, alternativna medicina tymto disponuje velmi zriedkavo, ak vobec.

Keby bola konvencna medicina taka neucinna, tak by sa dlzka zivota a zvysovanie zivotnej urovne nediali. Preto ani nebudem investovat do niecoho, co preukazatelne nefunguje.

0vecka

2 koceľ onkologovia zachranili 2 clenov mojej rodiny a tretiemu povedali rovno ze nema moc sancu po prvej chemoterapii mu dokonca povedali ze uz ma len par tyzdnov... mi to pride ze vedia celkom presne co robia...

jasne ze vedia ci by si prezil bez chemoterapie na to sa robia studie s velkym poctom ludi... xces povedat ze RNG osobne bol v tom mexiku a pozeral ako sa tam ti ludia vyliecili?? RNG len povie ze sa mu to nezda nacapi nejake veci ktore sedia obcas obcas nie a napadne oficialne statistiku k tomu stipka konspiracie odporuci nejake doplnky vyzivy a je vymalovane...

alicia

philips, ešte sa musíš veľa učiť aby si konkuroval RNG. Si na strednej a už si myslíš že si pojedol všetku múdrosť sveta medicíny.
RNG študoval vedecké časopisy ešte v čase keď internet ešte neexistoval. Prečo to googlovanie berieš na seba,ja som ťa neoznačila že si to ty.
Musíš sa naučiť hlavne ako budúci lekár slušnému správaniu.

Nadejka,nauč s čítať.Napísala som aby sa Atka 136 venovala svoje mamke keď písala že pred včerom bola na chemoterapii.To normálne znamená že by jej mala byť oporou,byť pri nej, pretože neverím tomu že chemoterapiu ľahko zvláda.
Sú tu aj rozumní prispievatelia,to sa dá poznať,ale niektoré sa fakt nedajú čítať,stránka je verejná,ale niektorí si z určitej témy urobia vzájomný pokec a neznesú ak im tam niekto vpadne.
K tej rakovine. Prečítali ste si hore tie dva články,ktoré tam dal administrátor?

koceľ

odpovedam: Keď niekto pýta veľké peniaze zo štátneho rozpočtu a tvrdí že lieči rakovinu chemoterapiou, je legitímne sa pýtať na dôkazy. Obzvlášť keď kopa ľudí po tej "liečbe" umiera. A tvrdenie že bez liečby by zomreli ešte skôr je klamstvo, pretože štatistika hovorí opak.

odpovedam

aha, tak ked nezabija nador, tak co zabija? toto hadam nemyslis vazne :-) ja nie som medik, ani laborant, ale pracujem v oblasti vedy, takze konspiraciam neverim, vychadza uz od zakladu z hluposti a neoverenych veci. tymto by som tuto debatu ukoncila, nemam zaujem niekoho presviedcat, nech kazdy veri, comu chce.

koceľ

odpovedam: A prečo si myslíš že zmenšovanie nádoru vplyvom chémie znamená vyššiu šancu prežiť v budúcnosti? Prečo si myslíš že nádor je zlý a chce človeka zabiť? Veď to isté robí MMS ktoré zaiste odsudzuješ.

odpovedam

kocel, to mas odkial? ved pozorovanim nadoru pod roznymi vplyvmi velmi jasne vidis, ako reaguje. vhodna strava urcite podporuje zdravotny stav, ale nelieci. chemia je silnejsia, silnejsie koncentrovana, preto ma aj silnejsi ucinok.

koceľ

odpovedam: V medicíne chýba vedecký prístup. Nevieme či pacient prežil vďaka chemoterapii, alebo napriek chemoterapii. Dokonca ani neexistuje dôkaz že rakovina je choroba alebo iba prejav niečoho iného. Je podstatne vyššie percento prípadov kedy sa z rakoviny ľudia "vyliečili" pomocou jedla, ako keď začli používať chemoterapiu. Dokazuje to niečo? Určite nie!