Ako zacat muzom verit po sklamani?

Príspevok v téme: Ako zacat muzom verit po sklamani?
snehulka22

Dva krat som sa sklamala vo vztahu, v mojom prvom vztahu sme sa rozisli po 5 a pol rokoch, nasiel si zenatu zenu s dietatom ... a po roku som ako tak zacala konecne verit jednemu chalanovi, vsetko bolo dokonale, no jedneho dna sa mi prestal ozyvat a zdvihat telefony, po case som sa dozvedela ze sa vratil k svojej ex,.... ale to je minulost --- estestale ma boli akoma obaja ponizili...

Vraj niesom zena na zahodenie, a priatelia mi vraveli ze nikdy nebola chybavo mne, ... stale sa najdu nejaki muzi ktori maju o mna zaujem, ale kedy spoznam ze maju o mna skutocny zaujem ????

_meno

ahoj snehulka22

su 2 sposoby, ako pracovat s laskou:
1. rozdavas ju nezistne, vsade naokolo, kazdemu, bez ohladu na minlost - niekto mi ublizil, neublizujem mu naspat, ked je to v mojich silach, pomozem aj tomu
2. zneuzitie lasky, obchod, vypocitavost - donesiem zene domov peniaze, zato mi ma navarit. vela som tento tyzden sportovala, zato ma muz musi pochvalit

ten druhy sposob krmi ego, ma plytku kapacitu srdcu, casto dochadza k emocionalnym vykyvom, ci veci robi spravne, ze sa nedari, ale taketo vykyvy prichadzaju aj ked sa dari

ten prvy sposob je vlastne podstat ludstva .. pomahas ludom vsetkym (nie len takym, ktory ti ponuknut naspat na vymenu).. je to vlastne odovzdanie sa Bohu, vyssi princip

ten sposobi, akoby nahodou (vedecky termin pre Boha je 'chaos') sa ti zivot zacne menit k lepsiemu . nie je to 1 vec, co mas spravit .. ked spravim cinnost A, dostanem odmenu B

ako je uroven lasky (zvierata, kamarati, priatelia, rodina, zena, boh), tak je aj princip manzelstva - kde je pekne prichadzat k takemuto vztahu, ked uz je rodina zabezpecena a milujuca ..a dusa vie, ako vykonavat dobro a sirit ho dalej .. je pekne sa pytat 'co este mozem ponuknut svojmu muzovi' .. to je princip nezistnej lasky .. a nie 'preco MNA(resp. ego) on NEMA rad'

---------------------------
oki takze to bolo sirenie lasky..kedze akakolvek manipulacia proti bozej voli je vlastne manipulovanie osudu, oddalovanie vasho osudu, boj proti svetu...
nie je mozne lasku najst .. pretoze hladanie je princip manipulacie (chcem vec X, vykonavam cinnost Y)

ps. len na konci spomeniem, co ludi vymyslia, neskor poprou nazyvame paradox ..
paradoxom je, ze Realny svet (bozi) funguje na principe spln si svoju cast dohody, dostanes 'odmenu' (a nie ja ti poviem co chcem a poviem aj ako chcem a aj to tak spravim .. ale akoby sa nedari a nedari ... nikdy to nevide, prosim pochopte ze 0.000000000000000000000000000001% energie, cize 1 clovek nieco dokaze spravit 'nasilu'

aj ty snehulka22, nieco chces a preto oddalujes svoj osud, lebo sa nevies pokorit .... aj sa vravi, laska k nam pride, ked ju prestaneme hladat (a zacneme ju rozdavat)

v prvom rade by som sa nepozeral na seba ze 'vraveli mi ze chyba neni vo mne', to je dusa do 10 rokov co ked nedostane za hrst slatkosti obvinuje cely vesmir .. moznost tvojej zmeny, prichadza len, ked si priznas, ze zmenu chces (nepotrebujes, ani nemusis .. chces) .. nieco ako do plneho pohara nenalejes

skutocny zaujem spoznas tak, ze ty nerobis nic .. a dany clovek ta vyhladava .. nemanipulujes nicim, on sa ta dopytuje ... nerobi to ziskovo, pre seba .. ale pre teba
jednoducho ked sa prestanes niekomu ozyvat, alebo potrebujes pomoc .. clovek, ktory sa ti vtedy ozve sam od seba a nezistne ti pomoze .. je clovek, ktory ta ma rad (partner, rodina, priatel) - ma ta rad, bez ohladu na typ vztahu (susedky, kamaratsky, partnersky)

este ti poradim snehulka, ak mozem, pises ze ta boli ako ta obaja ponizili .. ludske telo ovladaju 2ja pani - ego a dusa
dusa chce dobre, pomahat .. vyssi princip

ego je nieco, ako zloba v tele, ktore sa neovlada - zlozvyky, navyky .. som hladny, nedokazem 30 minut sediet bez jedla .. ked sa ostatni rozpravaju, ja musim skocit do reci a hlasno kricat, aby vsetci uznali ze ja mam pravdu ... preto ak sa pristines, ak sa niekedy 'naparujes', alebo namyslas si zle veci .. staci ked si povies dost .. a myslienku vypustis ...
kazdy trening ale ide malymi krokmi, postupnymi 'postami' tela ziskas nad sebou ovela vacsi kontrolu a tvoj zivot si budes riadit sama a budes so sebou spokojna aj potichu a sama ... a ver, ze v takomto stave si vsetci k tebe radi sadnut, lebo citia teplo z teba vyzarujuce (nie chlad a nenavist, ktory energiu z druhych vysava)

pompiKolacik

Zenata zena je nepodareny transvestita navleceny do ponča ,legin a mokasin .
pavol
bistu pravdu mas .... no nenapadlo ma

Fleur-de-lis

ako spoznať skutočný záujem, no tých možností je viac.
Ja osobne by som volila radšej najprv určité spoznávanie v kamarátskom vzťahu, a nie hneď romantický vzťah.
Áno, vášeň je v danej chvíli krásna, ale keď nie je pod kontrolou tak následky krásne nebudú.
Skutočný záujem zistíš aj ak počkáš s intímnosťami. Uvidíš, či mu stojíš za to počkať, kým sa spoznáte a vytvoríte si dôveru a pevný základ vzťahu, nie taký založený na sympatiách a sexe.
Všímaj si či je muž egoista, spoznávaj jeho hodnoty, jeho vzťah k rodine a ľuďom všeobecne.
Proste ho spoznávaj!
A buď sama sebou, buď autentická. Nenechávaj sa využívať.

Tiež si myslím, že tvoja skúsenosť súvisí aj s tebou. Buď fakt nevieš rozlíšiť o čo chlapovi ide, alebo sa vo vzťahu meníš a niečím ich odplašíš.

Je kopu úžasných mužov, ktorým možno veriť. Možno stačí rozumnejší prístup ku vzťahom. Neviem.

pavol123

pompiKolacik

t je najvacsi antologicka myslienka co som pocul, vis prec?
lebo ked raz je verny, tak nebude sa chciet predat na zaklade ciachovania inej :D

rapopo

Otazka - existuju muzi, ktori dokazu byt verni? - Odpoved je ano.
Cize logicky si vyberas nespravnym sposobom tych problemovych...