Dlhodobá vaginálna mykóza

Príspevok v téme: Dlhodobá vaginálna mykóza
TinaMimi11

Ahojte baby,

už asi pol roka v KUSE ma trápi táto pliaga a nedarí sa mi jej zbaviť. Gynekologička mi robila aj testy, no stále predpisuje tie isté lieky dokola, vraj už je to lepšie, no ja žiadnu zmenu necítim. Už som vyskúšala rosalgin, canesten tablety aj krém, Gynazol krém, aj mykomax tabletku a ešte množstvo ďalších "zázračných krémikov",no žiadna zmena, vždy sa mi uľavilo ale nevyliečila som sa. Spodné prádlo nosím len bavlnené a po opraní ho vždy preventívne prežehlím. Neviete mi poradiť ešte niečo ďalšie, a hlavne trvalé? Nemôže byť príčinou aj antikoncepcia? Pretože problém nastal zhruba mesiac po tom, čo som prešla k inej gynekologičke a tá mi zmenila antikoncepciu. ďakujem za vaše rady...

kikamimi11

Ahojte, takto som pochodila: na oplach mi odporučila ginexid, keďže rozalgin u mňa nezabral. dostala som canesten tablety na 6 dní, každý večer si mám dať jednu, ďalej mi dala antibiotikum, a aj pre partnera, že treba užiť, krém na natieranie mám vitagyn C, ďalej mám candivac (jedna tabletka denne na tri mesiace, že to mám vyskúšať,) Povedala mi, že mám obmedziť sladké a jesť viac probiotik, tak som si kúpila aj Laktobacily Forte a už aj idem na to. Tak som zvedavá. Robila mi aj klasické vyšetrenia, v pondelok mňa objednala na odber krvy a o dva týždne mám prísť na kontolu. tak držte palečky, nech sa tej potvore konečne zbavím.

KopaNešťasta

Ahoj prosím ťa napíšeš že to ti popísala nová gynekologička? a aké nové postupy u teba zvolila? pretože aj ja mám tie isté problémy :( a neviem sa toho zbaviť už rok ... chcem ísť aj inému gynekológovi ale neviem vôbec ktorému... a antiku som už vysadila :( dakujem

TinaMimi11

baby ďakujem za rady, chladničku už mám plnú acidka,všetko sladké som odniesla synovcom a od známej som dostala kontakt na lepšiu gynekologičku, ktorá bola taká milá, že ma objednala hneď na zajtra. už sa neviem dočkať, čo sa toho zbavím.

alica524

určite aj antikoncepcia má na to vplyv,niektoré ženy dokonca uvádzajú,že až vyasadením antiky sa mykózy zbavili,takže pokiaľ môžeš neber ju,stojí to za to zbaviť sa tej pliagy,tiež ak je kandida premnožená tam dole tak je aj v črevách,ak to preháňaš so sacharidmy tak obmedziť,nič sladké,a hlavne probiotika užívať dlhodobo

salamandra

Ahoj, skus prirodzenu liecbu. Je jedno centrum, kde sa lekari specializuju na bioregulacnu a celostnu medicinu. Urobia ti tam take specialne biorezonancne vysetrenie, kt. stoji 15€, pozru ti cely organizmus, urcite mas oslabenu imunitu a cely organizmus, ked s tym nedokaze bojovat a vysporiadat sa. No a na zaklade zisteneho, ti daju aj liecbu ,kt. je na prirodnej baze, aby ti nenicila imunitu a prirodzenu mikrofloru orgnaizmu, ako to robia chemicke lieky. Nam tam pomohli celej rodine. Napis mi ak chces na hekate1@azet.sk a dam ti cislo ,kde sa mozes ku nim objednat. Robia to v ramci SR.