Preco...

Príspevok v téme: Preco...
0vecka

...tak polovica tochto fora sa vyziva v tom ze sa moze do niekoho navazat, ze moze inych zhadzovat a ze neuznava iny zivotny styl?? Je to nejaka psychologicka zalezitost? lebo osobne vo svojom okoli takych ludi sice poznam ale je to mizive percento, vecsinou su to ti ufrflany neoblubeny ludia ktory asi nemaju inu radost v zivote. Preco je to tak?

pompiKolacik

Ovecka mas tak trochu pravdu.
Tiez som si vsimla ,ze tu obcas nejde ani tak o radu ,ale o vyzyvave prejavovanie vlastnej dolezitosti.
Ono je to v podstate tak ,teda u mna ,ze kto sa mi paci ,koho mam rada ,vazim si jeho nazor ,radu ,prispevok ten to zvacsa vie. Kto mi sympaticky nie je ,podla mojho spravania si to (SÁM) uvedomuje . Tak je to i v reale ,nemam potrebu hrat sa na privetivu ,ked to tak sama necitim. Ludom i tu na fore obcas ustedrim nie zrovna lichotive slovne spojenia nie take ,ako by si ty rad pocul. Treba si uvedomit ,ze vsetci ma/vas radi mat nebudu a nie vzdy budu suhlasit s mojim nazorom.
Ovecka i ty si sa na moju osobu vyjadroval dost "osemetne" a urazlivo a ? :))) ......... a som tu a mam ta rada ,rada po tebe citam no nie vzdy suhlasim :D
Prezyvka ma taktiez sfukol a casto i sfukuje a i napriek tomu si myslim ,ze ma ten chlapec nieco do seba . Alebo si vsimni ako sa my s E.. nie !! to pisat nebudem ,kocka by sa sem mohla prist hadat a to by som nerada ;)
Ja mam rada ludi co si povedia svoj nazor i ked obcas prestrelia no to sa prihodi i mne .

Prezyvka55

0vecka :D ze to hovoris prave ty :D

btw ked niekto nesuhlasi, pise kritiku alebo svoj postoj k veci:
hlupak sa urazi, normalny si z toho bud nieco vezme alebo mavne rukou a kasle na to.

Maoam

0vecka, ono ber to tak, ze ak diskutujes v teme o nabozenskych temach, alternativnych liecebnych metodach verzus zapadna medicina a Co., ludia sa pocitovo (cest vynimkam) citia ako v bitke proti nepriatelovi a tak sa aj spravaju...v zavislosti od ich vyspelosti vidis potom tie prispevky

vo vztahovych temach sa väcsina pride iba vyplakat, ale malokto je schopny prijat rady (zazila som to malokedy, ale zazila na tomto fore)

casto chcu iba byt potvrdeni v tom, co robia, ze je to tak super a ten druhy je na rit

Maoam

lebo live nemaju na to gule a odvahu + by niesli realne nasledky + si uvolnia napätie a frustraciu a stresy...

navyse malo ludi vie diskutovat na urovni, bez toho, aby sa preslo rychlo do levelu osocovania ci az nadavok

prijat vyhrady vyjadrene slusne tiez je schopny malokto

prijat kritiku tiez - najhorsie je nastavenie zrkadla a trafenie bolavych bodov

vtedy sa ludia aj tu na fore menia na bestie

vsetko bezne ludske zalezitosti