Partner na urovni - skúsenosti ?

machiia

kedysi som tiez premyslala nad zoznamkou, no nastastie mi moj milovany ako keby padol z neba do narucia, tak som to nakoniec ani nepotrebovala skusat, no chapem ludi, ktory to riesia aj takto

alexaja

co vlastne ale od zoznamky ocakavat. na to clovek musi aj byt, aby sa podla mna do niecoho takeho zapojil. mam kamosky,ktore na zoznamkach su, no ze by im to nieco dobre prinieslo, sa mi teda nevidi

pupavka18

Je to pravda o tých zoznamkách, len peniaze z ľudí..
Ale skúste zoznamku partneri.sk bezplatná a treba skúsiť všetko aj viac x
Nie je to hanba, jasne pracovať na sebe, už som to tu písala:
Vedieť sa o seba postarať, uvariť nejaké jedlo, byť psychicky odolný v dnešnej dobe, cvičiť, to je jasné, mať poriadok vo svojej izbe, v byte.. vedieť aj pomôcť druhému, byť empatický, skromnosť tiež,
Vedieť si dať raňajky v tráve rovnako krásne, ako v Kempinski h.

Usmievať sa na svet, aj svet sa bude, odskúšané

pisticka

tiez si myslim, ze taketo zoznamky nie su bohvie co, ako nepoviem, oze sa stat, ze sa tam dvaja zoznamia a funguje im to aj v reale. ale zvasca nie je vsetko tak, ako tak jednotlivy uchadzaci prezentuju a potom je z toho vela krat len sklamanie

basatop

Podla mna je dnes celkovo problem kdekolvek sa s niekym zoznamit, kazdy ma nejake tie akoby zabrany alebo akoby som to nazvala, ze s cudzim clovekom pomaly ani neprehovori.

Ernest-ernie

Nulová šanca sa zoznámiť na nejakom partner na úrovni, ľudia fakt neverte plateným akože recenziám a komentárom.

Keď už zabíjať čas na zoznamkách tak tam kde je veľa ľudí lebo v tomto prípade platí že funguje kvantita a tam kde je veľa ľudí je aj väčšia šanca (ale stále minimálna) Teda Tinder, Badoo...

Na nejakom partner na úrovni bude dokopy 5 a pol človeka a z toho polka fake profily.

David719

Pozdravujem,

tiež som uvažoval nad touto zoznamkou a asi sa treba zmieriť s tým, že ak chce človek skúsiť čokoľvek iné a nie pokec.sk tak si musí zapaltiť. I keď aj ten pokec je platený a už riadne obmedzený vo free verzii. Našiel som fajn recenziu spísanú tu : topblog.sk - prehľadne spísané kroky a aj foto ako to vyzerá vo vnútri. Už je len na vás či sa rozhodnete. Ja to testujem teraz tak dám vedieiť.

Nech sa darí!