Partner na urovni - skúsenosti ?

zoznameny

neviem, preco vsetci zatracuju pokec-zoznamku. Ja som sa stretol s X-zenami na inzerat. Hladalo sa tazko, ale nakoniec, ked som prestal hladat partnerku a povedal som si, ze budem hladat kamaratku a ktovie, co bude z toho neskor, tak z kamaratky sa stala nakoniec partnerka a uz spolu mame aj rodinku :)

Iste sa tam najde dost individui, ale treba si urobit filter, pozistovat o tom druhom co najviac a potom sa rozhodnut, ci stoji za stretnutie.

A samozrejme netreba hladat dokonalu osobu s 20timi podmienkami. Z toho by sa nakoniec mohol vyklut mimozemstan :-D

jamrk

MarekX našiel si svoje šťastie??? Premýšľam ale ..... neviem či všetci normálny už vymreli, ale dúfam....

geronimo_svk

ahojte
ja by som mozno mohol troska poradit.
mam jednu skusenost s takymto niecim...
nedoporucujem platit kartou, alebo paypal a tak...dochadza potom ku automatickemu predlzovaniu...a tazko sa to rusi...vacsinou chcu po cloveku zrusenie mailom alebo dokonca listom (horsi pripad :) )

Výpoveď plateného (VIP) členstva nadobudne účinnosť len v prípade, že ju prevediete pomocou online formulára v záložke „Členstvo“ alebo bude doručená v písomnej forme napr. (dopisom)
pokial uz chces zaplatit za vip clenstvo, potom by som navrhoval formu prevod na ich ucet.
ked si precitate podmienky:
Pre priamy prístup do Vášho Internet Bankingu kliknite na "Zaplatiť teraz".
Pre platbu vkladom na účet vyberte "Zaplatiť neskôr" .
a k tomu este toto:
Ak si budete chcieť platené členstvo predĺžiť, je potrebné vygenerovať nové číslo. Nie je môžné použiť 10-miestny kód z predchádzajúcej platby!

z tohto mi vychadza ze budes mat vipku na dane obdobie a potom ti skonci....ak ho chces predlzit zase si zvolit dany balik vip a spravit prevod...

jaja16

zoznamka partner na urovni má iba v názve "na urovni", nemám dobre skusenosti a neodporučam .... akekolvek podmienky si zadate dostavate ponuky ako prichádzajú, bez ohľadu na vami zvolené kritériá.... ťahač peňazí a je to neosobné, mrtve...

pompiKolacik

Ovecka moja znama spoznala jedneho ,dnes uz manzela tu : www.clbtheclub.com a to nie je ziadna zoznamka ,nie je to ziadna soc. siet ,neuverejnuje fotky ani cet nie je mozny ,proste si domysli ...... cudne no riskla to a to bola pred..... tazka puritanka ,takze nikdy nehovor ... :)

bez_mena

fero1111

Chápem to správne že stačí vyplniť ten blbí formulár a je to vyriešené.
Už som sa v tom zamotal aj ja.

0vecka

akoze podla mna sa fakt takto partner hlada tazko... nepoznam nikoho kto by si takto niekoho nasiel... skor by som povedal ze ked uz clovek nespoznava ludi na zivo tak je lepsie si najst nejaku zaujmovu stranku toho co ta zaujma a tam spoznavat ludi...

bez_mena

Ešte k tomu patri toto

Po prihlásení dostane zákazník e-mail potvrdzujúci uzatvorenie zmluvy o bezplatnom (základnom) členstve.
Objednávkou plateného (VIP) členstva kliknutím na pole „ďalej“ uzatvára prihlásený zákazník po vložení platobných údajov s portálom PP ďalší zmluvný vzťah.
Pred uzavretím plateného zmluvného vzťahu (VIP členstvo) bude zákazník informovaný o obsahu príslušnej platenej služby, cenách a platobných podmienkach.
Zmluvný vzťah plateného členstva vzniká až v okamihu, keď zákazník dostane od portálu PP potvrdenie objednávky e-mailom.
Spolu s potvrdzujúcim e-mailom sú zákazníkovi zaslané aj zmluvné informácie (informácie o členstve) rovnako ako v daný moment platné Všeobecné podmienky. Zákazník má týmto možnosť si informácie aj Všeobecné podmienky uložiť, prípadne vytlačiť. Zmluvné informácie zostávajú uložené na strane portálu PP.
Pri neuhradení platených služieb je PP oprávnený zamedziť používateľovi s okamžitou platnosťou prístup k týmto službám. Náklady súvisiace so stornovaním a príslušné bankové poplatky budú portálu PP v takom prípade uhradené používateľom ako náhrada škody. Pri oneskorenej platbe nemá zákazník nárok na spätnú finančnú náhradu za dobu, počas ktorej nemohol užívať platené služby.