Partner na urovni - skúsenosti ?

0vecka

Inak podla mna by to bol super napad. Mohli by si tych ludi pozvat osobne zistit co su to za ludia atd a profily by im potom spravila ta firma. Tym by sa vylucili ludia co si z toho robia len prdel a na zaklade nejakych objektivnych kriterii by mohli vybrat ludi co sa fakt k sebe hodia.

Moja_skusenost

Partner na urovni nie je nic ine ako komercna stranka nemeckeho vlastnika zalozena na psychologii osamotenych ludi a vzbudzujuc dojem, ze si clovek moze prostrednictvom "na urovni" zoznamovacej stranky skutocne najst niekoho hodiaceho sa k sebe. Navyse je VIP ucet zalozeny na principe mesacnych platieb prostrednictvom kreditnej karty, kde nie problemom jednoducho zaplatit clenstvo, ktore bude automaticky predlzovane s povinnostou platit dany pausal napr. pri trojmesacnom VIP zaplatite automaticky 15€/ mesiac a pokial nezrusite predlzenie, budete automaticky o 45€ lahsi... vyskusal som VIP na 2x po jednom mesiaci... ponuky chodili z Prahy, Kladna, Brna, Bratislavy...a to napriek ohraniceniu na 50 km okruh. Platby za takto podpriemernu stranku a prakticky minimalne moznosti zoznamit sa neodporucam... ludia, chodte skor do spolocnoati, zabavit sa, porozpravat, vymenit si usmev (realny), a ak uz sa to neda, skuste netove zoznamky, kde nie je potrebne davat neskutocne peniaze nemcovi, ktoremu zalezi len na zarobku, nie na "serioznom zoznameni" svojich klientov... tolko odo mna, pekny den. S pozdravom P.

Partnerka

Zdravim. Ja som sa s mojim manzelom spoznala na zoznamke partner na urovni a teraz cakame dieta :) spojili nas najma spolocne zaujmy.

Sakal

Čo sa týka zoznamky prtner na urovni sú to zbytočne vyhodené peniaze za obdobie,kedy som mal zaplatené členstvo som si nepísal ani s jednou a to ešte nehovorím o tom, že by som si tam mal najsť partnerku, no bol som najivný najsť si niekoho, nabudúce račej investujem peniaze do seba, než niekomu na splátku nového Bmw, všetko je to len o tom aby si niekto namastil kapsu, možno sa tam ludia zoznámia, ale asi podla pravdepodobnosti že najde ihlu v stohu slami....

Hladamlasku

Solista, neverila som že odpíšeš, ale potešilo ma to:). Napíš mi na mail. Myslím, že by som ťa chcela najprv trošku viac spoznať. Aspoň info odkiaľ si a tak podobne. Čo by sme si mohli napísať v súkromnom maily.
91patriciarm@gmail.com

Solista

@Hladamlasku možno ak by sa dali dokopy dvaja čo majú smolu. Tak výsledkom by mohlo byť šťastie. :) Nič horšie, ako že ostane každý sám ak by to náhodou nevyšlo, sa stať predsa nemôže. ;-) ak by si to chcela skúsiť tu je moje číslo 0911 051350 môžeme niečo vymyslieť ;-)

Solista

@Hladamlasku možno ak by sa dali dokopy dvaja čo majú smolu. Tak výsledkom by mohlo byť šťastie. :) Nič horšie, ako že ostane každý sám ak by to náhodou nevyšlo, sa stať predsa nemôže. ;-) ak by si to chcela skúsiť tu je moje číslo 0911 051350 môžeme niečo vymyslieť ;-)

Berzerkee

Tak z môjho pohľadu.. zaplatil som si VIP členstvo na mesiac, žiaľ bez výsledku.. málo žienz môjho okolia (za kraj) a tiež si myslím, že tam je veľa fake profilov, tak som to zrušil.. podľa mňa ak internet tak pokec, alebo Badoo človek musí jednoducho filtrovať uchylov...alebo ísť vonku