Napínanie/vracanie/hnačky

Príspevok v téme: Napínanie/vracanie/hnačky
Engi1111

Dobrý deň,

potrebujem poradiť, už cca 3 roky žijem s týmito nepríjemnými ťažkosťami. Cca každé druhé ráno ma napína a občas aj zvraciam, ale nie veľa keďže mám v žalúdku zatiaľ len čaj alebo kávu, sem tam niečo drobné zjem, ale ani to nepomôže. Zvyknem to mávať keď niekam idem, alebo cestujem. S nutkavými hnačkami mávam tiež problémy skôr mimo domova a to zásadne hneď po jedle. Pevnú stolicu som nemala už pol roka, keď som doma, tak nieje riedka ale ani zdravá tuhá. Obvodná lekárka mi povedala, že v mojom prípade to bude zo stresu. No neviem ako sa mám zbaviť podvedomého stresu. Momentálne po pol roku nastupujem do zamestnania, bojím sa, že ma tento problém bude obmedzovať. Ťažkosti som mala aj v bývalom zamestnaní ale aj keď som bola prakticky bez stresov doma. Nechcem žiť na tabletkách Imodium... prosím poraďte nejaké tipy. Som z toho nešťastná. Ďakujem.

Brahmaputra

Treba zistit spustac... teda to, co ti to spodobuje... ak to mas zo stresu tak sa musis zbavit stresu.. mala by si byt kludnejsia atd... proste najdi si nieco na ten stres nejake cvicenia na to ak su .. :/