Rozist nerozist - trucovanie muza

Príspevok v téme: Rozist nerozist - trucovanie muza
sfinga

Som v 10 rocnom vztahu Byvam s nim. Vo vela veciach si rozumieme ale cele obodbie sa opakuje nasledovne kazde dva tyzdne!

Ja na neho za nieco skriknem.{napr ze presolil polievku} On sa na hodiny a dni urazi ,mlci a tyra ma tichou domacnostou.Napr cely den sa s mnou nerozprava od momentu co som zvysila na neho hlas.: NEsol tu polievku pre boha....!
Mlci 12 hodin. Mne je do placu ze je pokazeny dalsi den a spolocny program sa nekona. On je zalezeny v svojej izbe a nekomunikuje.Atmosfera je dusna.
Po par hodinach ja zacinam za nim chodit. Moj hneva sa stupnuje. On o to viac ma ignoruje.
Vcera som mu povedala ak sa nebude rozpravat a riesit nech vypadne.
On sa radsej zbalil a odisiel
Volala som mu nastvate ze ci toto chcel.. ?On mi sklada telefon urazeny lebo lebo ved ja som ta zla co som ho vyhodila ved kricim a neda sa so mnou bavit.
Pred tymto vyhodenim som sedela 4 hodiny v kuchyni a cakala na uzmierovaci rozhovor dala mu ultimatum ci sa chce rozpravat o nasom vztahu. On mi odsekol par urazok a odisiel.

Hadky koncia takto: on zavola po par dnoch ze : uz si sa ukludnila? UZ si normalna?
Medzi tym som uz strasne znicena a zmierujem sa z rozchodom. takze som uz taka lahostajna. poviem ok a viac sa o tom nebavime.
Lenze nic sa nevyriesilo ,len som tyzden preplakala. a viem ze opat sa to zopakuje .

Dovody tychto hadok boli tak malicherne, ze to je smiesne sem pisat. Napr ze zlomil ceruzku..
ale ten je problem... urazenost a IGNOIROVANIE mna na hodiny a dni .
V mesiaci je to kazdy tyzden aspon 5 dni co robi tichu domacnost. Som s nervami v koncoch ja ho uz asi nenavidim. za tolko ignoranstva.Co mam robit? Trapim sa od momentu tej presolenej polievky a to je 5 dni bez komunkacie.Vyhrazky o rochode ziadna reakcie len vacsia urazenost a jeho vypnuty telefon.ja uz fakt neviem.

matkin

On ta krásne ovláda, mozno je to to jediné čo ta pri ňom drží, využíva tvoju neschopnosť sa ovládať vo svoj prospech, aby mal navrch. Vidíš ze krik a stres nezaberá, naco v tom pokracujes? Urazil sa, hoci nemal dôvod? Jeho problém. Vyloz si nohy, alebo sa chod prejsť. Ignoruj ho. Uvidíš ze zneistie. Rob to presne naopak, ako to robis teraz.

hanka9

sfinga

nabuduce nekric

presolena polievka

sa da napravit( surove zemiaky, resp. stvrtku, polku stareho chleba - nasaju sol a ine !)

hanka9

sfinga - v gréckej mytológii okrídlená obluda s telom leva, ženskou hlavou a hruďou a vtáčími krídlami, ktorá dávala okoloidúcim hádanku, pričom usmrtila toho, kto neuhádol :-o))

GoFruit

Tak sa na nho vykasli nemyslim ze sa zmeni. Alebo sa zmen ty a možno sa potom zmeni. Ignoruj ho. Nevies to? Nauc sa. Staraj sa len o seba a uvidis ako sa budes mat super.

sfinga

Moje vrieskanie je 1-3 vety. Napr mieril na mna pokazenym fenom a ja som sa zlakla. To bola jedna veta ze ci je normalny som v kupelke a z fenu hori.
Nasledovalo urazenie. Lebo ved on vie co robi a hori ten fen hori len malo. Bola by to vymena nazorov a tym by to pri inom muzovy skoncilo. ale u neho potom nasledovalo 5 hodin urazene ticho a potom v klude isiel sam spat.Ja som celu noc nespala.Bolo mu to jedno.
Druhy den povedal ze aspon si v klude doinstaloval pocitac a neotravovala som ho.

To ze som temperamentna nepopieram. On je zas nudny a spomaleny. Histericka sa stavam 2 den ked neodpoveda na otazky 24 hodin a nepovie ani slovo a sme stale doma a je uplne ticho ze pocut skvrkanie v bruchu. Potom vybuchnem to znamena ze kricim kym nepoviem vsetko co ma trapi histericke?- Mozno. Histeria je neodovodnene prehananie v mojom chapani .Ale ja som zranena.

To co ina zena povie cez plac a slzy a robi zenske fory ja vykricim v 15 minutach a je koniec.
Priznam sa ze vybuchenm ked sa ide spat v dusnej atmosfere.
Mna ucili ze sa ma uzmierit sa pred spanim.On je z rodiny kde je normalne byt urazeny a nic neriesit.
Cim je viac ticho tym ma viac naschval drazdi a tresta a ja mu na to skocim a potom som ja ta zla co povie nadavku a na to ako keby cakal.konecne je dovod ze ja som ta zla -ved som prva vyslovila nadavku. On mi nadava tiez. stale nie som rozhodnuta....

dasa_0

Ja mam podobny problem ale ja na toho mojho ani hlas nezvysim len mu poviem nieco co sa mi nepaci a hned sa urazi a nechce ma vidiet..potom ja za nim musim dojst ako prva ospravedlnit sa mu a aj to mi obcas trva hodinu dve... Raz som ho po plazi nahanala :D sa urazil ja som sa nahnevala rozutekala za nim a behali sme aspon hodinu..k niecomu to bolo dobre zapacilo sa mu to a teraz behava a uz schudol lebo predtym nic ine nerobil len valal sunky a priberal. Vzdy po hadke sa smejeme nad tym co sme si povedali kvoli comu to bolo a tak.. Mame taky streleny vztah ked sme pohadani...inak vsetko je super :) a vzdy sa hadame kvoli hlupostiam.

GoFruit

Jasne ze jeho reakcia je neprimerana ale ta jej tiez. Ona nema pravo kricat na partnera. Za taku blbost uz duplovane. Ak nanho vazne skrikla za to tak je hysterka to je jasne.

Simonella

nie je ziadna histerka,len mu nieco povedala,aby to nerobil. a aj keby nannho skrikla tak co?! teraz sa bude panko hrat na urazene pubertalne decko??? to kolko on ma rokov? 15?
ja na tvojom mieste by som ten vztah ukoncila, hoc je to 10 rokov, ale chces sa do konca zivota trapit a kazdy tyzden zazivat tiche domacnosti a dusnu atmosferu?s DECKOM??

Agnes998

On ti navari, posoli polievku a ty na neho zacnes ziapat ze ju nema tolko solit? Alebo

Za to, ze vydrzal s takou hysterkou 10 rokov by si zasluzil zlatu medailu posiatu diamantami!