Podvádza ma?

Príspevok v téme: Podvádza ma?
Romanuella

Dobrý deň,mám priateľa už dlho i síce mám len 19 rokov sme spolu 4 a niečo roka. Prvý rok po Zš som šla k nemu a jeho otcovi bývať a tam som študovala o rok kvôli jeho otcovi som sa odsťahovala a on odišiel tiež od otca,mal veľmi ťažké detstvo,tak som mu povedala nech býva u nás,nie raz sme sa hádali to je normálne a jeden čas som bola ja žiarlívá,neskôr on a tak. Ked sme boli teraz na posledy spolu nechcel sa zapínať na FB vraj zbytočne ale nemal tam žiadne také správy,jedneho času ked sme neboli spolu tak tam mal fotky jednej ženy a ked som sa ho na to opýtala pokojne tak po mne vybehol,potom sa na to zabudlo...Teraz odišiel do Čr a robí SBS vraj 16-stky. niekedy príde skôr a ked má mať voľno tak príde cez deň na pár minút potom odíde a ked ide navštíviť uja tak mi od neho napíše že je hned doma a ja ako blbá čakám na internete kedy sa mi ozve a on si príde pred pol nocou a tvrdí mi že šiel niekde s ujom alebo bol v meste alebo že je veľmi unavený alebo že bol na záskok v robote a odíde z FB po ani nie hodine. Čo si o to mám myslieť? Inak sa smejeme ked sme spolu,blbneme ako malé deti a neni taký chlap ktorý by mi povedal,chod urobiť to a to..Proste si rozumieme(ked sa nehádame) Potrebujem pomoc,prosím :(

geopardica

Romanuella, vies chlapi pouzivaju vsemozne veticky,aby dievca ucicikali.... chapes. Na druhej strane,ak si rozhodnuta nanho cakat,zalezi na tebe,vies je jedna vec- co clovek HOVORI a druha-co ROBI. Dolezite su vzdy skutky,nie slova. Mala by si si viacej vsimat,ci to,co ti napr.dnes vecer ti hovoril mojko,vydrz este a budene spolu,hovoril,v skutocnosti je pravdou. To uvidis casom.A tym,ze ho poznas,poznas ho predsa po stranke,ked ti uz niejedy klamal a kedy hoviril pravdu.

zita11

Ťažko povedať, či ťa podvádza. Správa sa nedôveryhodne až neslušne.
Aby si ťa nenechával ako zadné vrátka ..
Nejak sa uvoľni a uvedom si, že máš všetko pred sebou a mať chlapca, ktorý si ťa príliš neváži, to nie je výhra.

Romanuella

naísal mi aj toto...mojko tak mi prepac uz to dako vidrz somnou uvidis ze bude dobre a spolocne budeme stastny tak ako sme chceli obaja nie len ja. .....mmm mám veriť?

Romanuella

Geopardica,práve s ním píšem a v kľude,že sa ide osprchovať a,že ma skutočne ľúbi a je v tom iba to,že nevládze a že si aj musí veci povybavovať,teraz prišiel z roboty tak ako má. POvedala som mu,že chcem sa o tom porozprávať ako dvaja normálni ľudia a napísal,že bude rád. Ja viem,že ho niekedy ospravedlňujem to som už počula,ale :(((((( bože neviem ako to dalej a dakujem :)

geopardica

Romanuella,chapem ze mal tvoj priatel tazke detstvo,ale preco to tym ospravedlnujes? Ja som mala tiez tazke detstvo,urcite sa mi to v urcitych situaciach prejavuje,ale u mna plati,ze ked niekoho chcem a mam zaujem,tak sa tak aj spravam. A tvoj priatel sa vyhovara,ked si nenajde cas,ty to nechces vidiet,ako to pises v poslednej vete. Ja osobne neverim vztahom na dialku,dlhodobo sa to neda tolerovat,pretoze vztah sa ma budovat-na to musia byt obaja a travit spolu cas,nie byt od seba,neprospieva to nikomu.
Mas 19 rokov,je to mlady vek este a ty sama si toho moc nezila.... ja mam 28r.a za sebou nejake skusenosti a ti poviem,ze vychcany chlapi dokazu riadne a pekne klamat. Ak si myslis,ze si ta nevazi,tak mu to povedz,aby vedel ze mas svoju hrdost a hodnotu.Urcite sa s nim porozpravaj ako to s tebou- s vami mysli dalej,aby ta to potom-neskor neprekvapilo.

Romanuella

Geopardica on robí 16stky a dosť mal ťažké detstvo to fakt,preto sme sa rozhodli ísť do čiech a ja si musím ešte povybavovať nejaké veci a včera mi aj písal,že ked prídem uvidím,že tam robí a že je unavený...tú robotu mu vybavil ujo takže musel ísť,mám naozaj nikeedy taký pocit že si ma neváži,má volno,zajtra má mať tak uvidíme,mal by robiť 2 a adva dni volna ale ze tento prvy tyzden este neviedia kde ho nechaju robit sbs a ze bol aj zaskakovat...som blbá že to asi nevidím ale neviem ako to zvládnuť :(

geopardica

Romanuella,ked robi tie dvanastky,tak potom ma volno predsa,nejaky den,dva.... vtedy sa ti ozve? Preco si nesla za nim do tych Ciech? ja by som take nieco netolerovala,bud ste spolu,alebo od seba,nehovorim vkuse byt zaveseni na seba,mat volnost,ale toto moc nesvedci o tom,ze by ta chcel.... neber to v zlom...

Romanuella

Geopardica to je to že on vlastne musel ísť a ja som tam mala za ním ísť tiež,je citlivý to viem ale predsa už sme spolu 4roky a už nie sme zaľúbený už je to skôr láska,nemávame každý deň sex,nehádame sa každý deň a pod.,ale viem že ked robil aj tu na SR a pracoval na stavbách že prišiel unavený a niekedy podráždený,ja som tiež vinná to viem pretože mne to občas vadí,že aj ked je unavený tak sa málokedy snaží správať sa kľudne,nikdy mi nerozkazuje čo mám robiť a tak,a chceli sme ísť do tých čiech spolu lenže sme si povedali,že to skúsi on a potom tam dojdem,včera mi písal že to neni pre neho ľahké a od uja mi písal že ked príde na ubytko tak hned sa zapne,prišiel po 6hodinách a odo mna tam mal kopec správ a tvrdil mi že bol u lukáša-kamaráta a u uja a pral s veci a varil,v nedelu minuly tyzden som sa onho bala a od vtedy neviem či mu veriť alebo nie....je to strašné...dakedy mi písal aj na fb nastenky že ma miluje a chcel so mnu fotky a teraz je ich tam par a vyznava mi lask cez internet a ked sme spolu tak mozno raz za tyzden...ja o neho nechcem prist a viem ze potrebuje volno ale ja neviem ako sa mam prekonat a verit mu ...:( velmi sa trápim..v robote je od 6.00 do 22.00. a niekedy mu trva hodina cesty naspat takze na net pride okolo 23.30 na pol hodku pride na net.. :(

geopardica

Romanuella,ja by som mu uz neverila,ak sa stali tie veci,ktore ste mali predtym a potom sa dali dokopy a on chodi do ciech a hovori ti,ze furt robi,nema cas na teba a ty nanho cakas.... vykasli sa nanho,evidentne nema o teba velky zaujen a moze byt,ze ma niekoho ineho.... a teba ma ako poistku,ked vie ze nanho vzdy cakas....nespoliehaj sa nanho,nebud zavesena nanom,keby ta naozaj chcel,neodide predsa do ciech....

Romanuella

On je veľmi citlivý muž,ale jedného času ked som bola ja veľmi žiarlivá,tak viem že si vypisoval s babami,ktoré mali dieťa teda boli od neho aj staršie,ale vravel mi,že by sa s nimi nestretol a písal im o tom,že mu nie je dobre vo vzťahu a tým,že som žiarlivá ho nebaví ani so mnou sex atd,ked sme sa rozišli ja som bola tá veselá a on ten smutný a po 7mesiacoch sme sa nejak zázračne zas dali do kopy no potom začal on byť ten žiarlivý a ja som si vypisovala s kade kým,ptm sme sa raz pohádali a tri tyždne sme sa nebavili,ked prisiel k nam nechal si na chladnicke mobila kukla som sa do neho,sla som ho zobudit lebo ja riesim veci hned a pekne som sa ho opytala ze co to kto to je...zase nejaka starsia holka s dietatom...ziadne nahe fotky ani nic,ale bolelo ma to,vybehol po mne ze co mu chodim do mobilu atd.potom na druhy den som zjapala po nom ze som sa s nim v tu noc pekne rozpravala a nekricala tak to nema ani on po mne robit,tej zene som pisala bola mila a byva v nemecku. Terasz som bez neho tyzden lebo odisiel do cr robit sbs kde mu ponukali ubytko ale nakoniec nic s toho nebolo lebo museli renovovat a tak som mu ja vybavovala kade tade ubytko a on mi podakoval len ked mu to dala jasne najavo a ked som uz toho mala dost tak som mu povedala nech si vsetko robi sam na to na mna nazjapal drž hubu a tak som mu ntb zabuchla a on sa šiel prevetrať,ráno to bolo ok...ked odišiel do toho česka tak vraj robi 16-stky a ked pride o 23 pride na par minut a povie ze je unaveny,ked mi pise ze ma mat volno tak ide za ujom,od neho mi napise ze ide domov a kym pride domov tak prejde aj 6hodin..hned vybuchnem a má výhovorky typu,bol som s ujom tam a tam,bol som s Lukášom alebo si pral,varil...a príde v noci na 5minut a nerieši to či žijem či som zdrava a či vobec žijem...ja už neviem...prvy den v čr som sa o neho strašne bála kde je či trafil atd lebo sa mi nemal ako ozvat a ozval sa v noci ze je ok ze ide spat,to ok chapem ze je unaveny ale mam pocit ze ja sa tak snazim a on ako keby ku mne ochladli jeho city...neiem izaj čo robiť :(